Wpis z mikrobloga

@Kudy: Jest plotka że w tym roku wyjdzie nowe PS4. Obsługujące 4k itp. Nie zdziwiłbym się, plotka wyszła od netflixa czyli najwiekszego serwisu oferujacego 4k w US.
klik34 - @Kudy: Jest plotka że w tym roku wyjdzie nowe PS4. Obsługujące 4k itp. Nie z...
@klik34: ale to tylko do wideło, zanim netflix wejdzie do polski to bede sie pewnie zastanawial czy wybrac ps6 czy xbox 4096.
patrząc na to co obecnie wyciąga się z ps3 i xo to mysle ze na pare lat starczy.
@klik34: Chodzi o video w 4k i zmiany mają dotyczyć interfejsu HDMI, a nie bebechów - te uciągną 4k bez problemu.

Co do pytania to ja obstawiam jeszcze z 5 lat, porównajcie sobie gry z początku i końca poprzedniej generacji. Porównajcie sobie nawet GTA IV i GTA V na x360 - przepaść graficzna na tych samych bebechach. Sony i Microsoft są zainteresowane żeby ta generacja żyła, Nintendo się nie liczy, kto
@alienv: Ja tam cały czas słyszałem o wejściu na polski rynek w okolicach wiosny 2015. Faktem jest, że polscy tłumacze pracują już dla Netfliksa, więc jest szansa, że tym razem wreszcie się doczekamy. Co do PS4 w USA, to nie mam pojęcia.