Wpis z mikrobloga

Rajon Rondo rzuca w tym sezonie osobiste ze skutecznością 30%. Przypominam, że Rondo jest rozgrywającym. 30% z osobistych. To gorzej, niż np. Drummond, o którym mówi się, że fatalnie rzuca wolne. Drummond ma 40% z osobistych :) Niech ktoś powie jeszcze, że Rondo to TOP 10 najlepszych rozgrywających, to go wyśmieje.
#nba
  • 8
  • Odpowiedz
@burbonek7: nie, po prostu oceniam go po jego grze. ma tragiczny rzut, którego w ogóle nie poprawił, przeciwnicy kryją go metr od niego, nie ma nic do zaoferowania oprócz niezłych podań i zbiórek. do mojego TOP 15 ledwo się łapie.
  • Odpowiedz
@spajderman: No on nigdy rzutem nie grzeszył, a mimo to jest czterokrotnym All-Starem. Ma najlepszy przegląd gry w lidze i to jego główny atutu. Nastały takie czasy, że jak rozgrywający nie rzuca 20 PPG to jest słaby.
  • Odpowiedz
@burbonek7: czy najlepszy to mógłbym polemizować. dla mnie RR to trochę taki nabijacz statów - jego asysty w Bostonie często wyglądały tak, że klepał piłkę przez 20 sekund i na koniec podawał do kogoś, kto nie zawsze był na dobrej pozycji. mnie on niczym nie przekonywuje do siebie, jedynie co mi się podoba w jego grze to efektowne podania i jego zbiórki, bo jak na swój wzrost zbiera na prawdę dobrze.
  • Odpowiedz
@burbonek7: z tym najlepszym przeglądem to CP3 czy inny RR mogliby mocno polemizować. uwielbiam rozgrywających, którzy rzeczywiście rozgrywają, ale nie da się ukryć, że rondo to statpadder.
  • Odpowiedz
On nie jest nawet top 15 w lidze w tym sezonie. Po jego transferze atak Mavs spadł ze zdecydowanie najlepszego w lidze na 3 i spadnie jeszcze niżej. Nie ma rzutu żadnego więc go odpuszczają i podwajają innych. Na dodatek pozbyli się głębi pod koszem i muszą grać w pół żywymi ciałami Charliego V i Jeffersona.
Powinni po sezonie nie podpisywać Rondo, przesunąć na PG Monte i ściągnąć jakiegoś solidnego SG shootera
  • Odpowiedz
@spajderman: co tu sie oddupca mircy. ten przegląd pola, ten #!$%@? jednym podaniem. to, że nie trafia - nigdy nie grzeszyl ulozona reka no ale fakt w tym sezonie rozpierala xD. szczerze mowiac moim skromnym zdaniem w tej druzynie ma kto rzucac, nawet pokusze sie o stwierdzenie ze strzelcow maja zajebistych a rondo niech sie zajmie tym co robi najlepiej
  • Odpowiedz