Wpis z mikrobloga

W związku z tym wpisem zdecydowałem się na konsolę. Dzięki wszystkim za rady. Jednak wygoda i kompaktowość oraz niższe koszty przeważyły.
Mój cel growy to: Diablo3, GTAV, Fifa15, Wiedźmin3. Jako wyświetlacz posłuży mi monitor 24''.

Chciałbym teraz prosić o radę: Xbox One czy PlayStation 4?
Oto moje rozważania:

XBox One
+ posiadają ją moi znajomi, więc podejrzewam, że czeka nas wspólne granie i konkurowanie z achievementami
+ XBoxa nie hakujo
+ najlepszy pad na świecie - potwierdzone info
+ kinect
- słabsze bebechy niż PS4, niektóre gry nie w full HD lecz niżej
- gorsze exclusives?

PlayStation4
+ lepsze wnętrze i FullHD
+ bardziej kojarzy mi się ze światowym dziedzictwem gamingowym, marka z historią
+ dobry PR marki w social media
- ale tragiczny serwis
- hakujo, w zasadzie nie zdziwię się, jeśli za kilka lat Sony nie będzie już istnieć
- gorszy, mniej wygodny pad

Niestety nie wiem jak jest z grami oraz dokładnie z cenami, dlatego proszę o pomoc. Na czym lepiej mi się będzie grało i z czego będę bardziej zadowolony? Szczerze mówiąc, wolę zrezygnować z jakiegoś exclusive'a na rzecz znajomych w wirtualnej sieci, grających razem ze mną.

#konsole #xboxone #playstation #pcmasterrace #gry
sortris - W związku z tym wpisem zdecydowałem się na konsolę. Dzięki wszystkim za rad...

źródło: comment_ABZ24Jq6Vr7pavNW9fAiMJ2qZoKRnVop.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@sortris: pad w porównaniu do DS3 jest mega wygodniejszy, przede wszystkim z 2x cięższy, lepiej się go trzyma, analogi się nie zużywają. Co hakujo? Mam konsolę pół roku, nie mogłem zagrać na PSN raz - jakoś w święta także tragedii nie ma. Kupuj PS4 od razu #!$%@? do niej 1-2TB dysk i jedziesz z plati.ru gry za półdarmo #pdk
  • Odpowiedz
@sortris: granie ze znajomymi jest ważniejsze od wyższej rozdziałki. A konkurowanie na acziwy tym bardziej, mi już się znudziło, ale jest to bardzo fajna sprawa. Spodoba Ci się i potem ewentualnie weźmiesz też #ps4, bo to tanieje strasznie, a eksów też sporo.

Debili z #pcmasterrace zignoruj oczywiście.
  • Odpowiedz
@dob3k: E tam, Sony przoduje od wieków i ma lepsze exclusivy. Forzy mi tylko brak na Plejce, gdyby Forzę dali to bym tylko z Plejką siedział.
  • Odpowiedz
@loczyn: mialem obie i ps3 sie zawsze kurzylo bo sie nie dalo sensownie grac online i poza wipeoutem to prawie nie bylo na czym grac. No i menu spierdykane na maksa w porownaniu do xboxa
  • Odpowiedz
@sortris: ostatnio miałem dylemat konsola czy pc. Padło na konsolę, ps4, bo: intetesuje mnie tylko single, lepsze exclusives, lepsze bebechy, zanim się na dobre zestarzeje minie kilka ładnych lat, jestem byłym posiadaczem psx i klimat ps jest nie do podrobienia.
  • Odpowiedz