Wpis z mikrobloga

@bercikk: chłopie, takimi wałkami to sobie kręgosłup rozwalisz... Jak pracowałem przy malowaniu klatek schodowych w mieszkaniówce to piętro całe w 1 dzień obskakiwaliśmy w 2/3 osoby a nie taki mały pokój.. + zakryj sobie grzejnik za wczasu bo nie domyjesz :) + radze kupić taki fajny wałek do malowania styku strop ściana :) taniocha a ile latwiej malować w trdunych miejscach :)
@pr0t3r: O dziwo cały pokój na jedną warstwę/2 kolory pomalowaliśmy w godzinę? Tzn ogólnie zajęło to 5h ale jeszcze zdążyliśmy się urżnąć, pogadać i pare innych rzeczy zrobić. A pokój nie taki mały, 4x4,1m.

A jaki wałek polecisz ? Jeszcze kuchnia, salon, przedpokój zostały..Kaloryfer był zdjęty jak tam malowaliśmy.
@bercikk: ok bo brzmiało tak jakbyś 2 dni robił jeden pokój, Ja sobie nie wyobrażam aby malować ściany bez kijka.. szkoda pleców a i robota 3x szybciej idzie. . i jak tak patrze, to na pewno bym pokoj lepiej zabezpieczyl.
@pr0t3r: Nie nie nie! Był kijek! Porządny z włókna węglowego (takich używamy w mojej pracy, max 3m) Jak byś zabezpieczył pokój? Podłogi nowe, okna nowe, z taśmą fabryczną. Odcięcia na górze zrobione taśmą (tu nie widać) i od rzu zerwana. Jest czysto i równo. Na podłogę przyjdzie odkurzacz przemysłowy, pianka i panel.
@piteross: Przekażę ;)
@Alpha_Male: Oj...akurat jak były montowane i kupowane to ja byłem w pracy na statku. Niestety nawet nie pomyślałem o tym:/ Rurek też nie dało się schować w podłodze bo jest tak pancernie zbrojona, że wykuwanie zajęłoby za dużo czasu i ostro $$ w górę :/
@Sacramoni: Bo biały jest passe ;)
@Sacramoni: to nie jest dekorowanie na siłę. Kolory pozwalają zmienić wrażenie wizualne pomieszczenia, ocieplają lub ochładzają wnętrze,pod kolor można dobrać meble zasłony i elementy wystroju.
A biały jest zimny, standardowy, niemodny itp ;)