Wpis z mikrobloga

@Niedokonczone_Zdani: #driveclub to najlepsza gra wyścigowa ostatnich lat. Narzekanie na fizykę jazdy to bullshit ludzi, którzy nigdy nigdy nie prowadzili samochodu w rzeczywistości.

Łeee da się przejechać zakręt nie wypadając z niego bez zwolnienia do 3km/h? OMG FIZYKA TO GUWNO, NIE TO CO W PROJEKT CRAPS!!!!!11oneone

Jeździłem kilkoma hothatchami, które są dostępne w Driveclub i... fizyka jest świetna. Bez dwóch zdań. Fakt, nie jest szczególnie wymagająca, bo nie ma utrudnień na
@piker: mi tam sie srednio podobalo, ale widzialem ze jakis duzy patch sie zassal i mam wlasnie zamiar odpalic. Chetnie bym pogral na kierownicy, ale niestety sony wymyslilo ze nie moge podlaczyc mojego logitecha g27 do ps4 wiec pozostaje mi pad.

Co do samego zachowania auta to nie przesadzajmy, przeciez w driveclubie mozna sie slizgac po bandach jadac 200kmh. Pod tym wzgledem najlepiej z gier z ktorymi mialem do czynienia wypada
@Triplesix: Problem w tym, że Driveclub to głośny tytuł AAA, więc więcej kłód pod nogi. Nie jest problemem to, żeby po zetknięciu z bandą auta rozwalały na 40 kawałków, ale producenci aut się na to nie zgadzają.

Realizm fizyki jazdy należy oceniać przez pryzmat zachowania auta w czasie jazdy po torze, bo w pełni realnej fizyki kolizji jeszcze kilka lat nie zobaczymy... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Acz