Wpis z mikrobloga

#komputery #patologia #podludzie #januszekomputerow
znowu
przyjechała siostra z laptopem(ale i tak sytuacje moge odniesc do znajomych, ciotek, itd)
jak zawsze laptop przezyl katusze
tym razem okazalo sie, ze po 3 latach windows sie okazal nieoryginalny(nie wiem co ten rozowypasek musial zrobic xD
aha, no i cos zmajstrowala, ze office sie #!$%@? caly(mission impossible, ale jak ktos jest podczlowiekiem to wszystko potrafi)
no i milion syfu pod postacia roznych aplikacji

#!$%@?, nie naprawiam juz niczego
co przyjazd to samo, przyjezdza, czyszcze laptopta z syfu, co zajmuje mi polowe dnia(do tego usuwanie wirusow- ma avasta, tak wiem program dupa, no ale jest i zawsze ma jakies gowniaki)
nie wiem co ci ludzie robia z tymi komputerami, przeciez to trzeba specjalnie chyba robic wszystko na opak, zeby tak zasyfic komputer, dla porownania ja mam 8letniego zloma i dziala jak perelka(nie mowie o wydajnosci, no bo zlom ( ͡° ͜ʖ ͡°) mowie o braku bledow, porzadku, braku syfu), no cholera, nie mam antywira, zadnych wirusow, zadnych wyskakujacych bledow

niech ginie, niech ginie kazdy, kto nie potrafi uszanowac mojego wlozonego czasu jak i innych, ktorzy im naprawiaja komputery, a mimo to dalej #!$%@? swoje urzadzenia
  • 1