Wpis z mikrobloga

Porządkuj skrypty, usuwaj jakieś gówna z gry, usuń z jednego skryptu ponad 100 linii niepotrzebnego kodu, wszystko nagle jest takie proste i przejrzyste, czuj dobrze w serduszku <3

O czym mowa? O reVoid, zajrzałem dzisiaj od bardzo dawna do tej gry i się za głowę złapałem co ja tam nawyrabiałem. Ale już jest lepiej :)

Teraz robię sobie nowe postacie, przerobię grę tak, że teraz za gwiazdki będziemy kupować nowe postacie, a powerupy będą się pojawiały w trakcie rozgrywki, tak jak do tej pory pojawiały się mnożniki. Tym samym usunąłem całkiem to gówniane slow motion, które do niczego się nie przydawało.

Bardzo do tego pomysłu ruszających się nóżek pasuje mi robocik z androida () Myślę jeszcze o dodaniu polandballa ale nie wiem czy zrobić takiego w stylu gry czyli równego, czy prawilnego z komiksu, jakby rysowanego w paincie.

PS. Dawajcie pomysły na postacie, na razie mam trzy :P

PS2. Możliwe że coś jeszcze dorzucę do tej aktualizacji, ale nie za dużo, chcę się z tym uwinąć w max 3 dni i wracać do contraband.

Pozdro :)

------------------------------------------------------
#odzeradogamedevelopera
Pobierz TadeuszSynZygmunta - Porządkuj skrypty, usuwaj jakieś gówna z gry, usuń z jednego skr...
źródło: comment_LZZq4Lj6RNTdD0bmqDsWq7vNLam4z6Ud.jpg
  • 19