Wpis z mikrobloga

Programuje w Javie, ale denerwuje mnie mnogosc zastosowan, frameworkow i subtechnologii. Konia z rzędem temu, kto potrafi z pamięci w sposób jednoznaczny i pełny odpowiedzieć, co to jest #jee.
Czy pisze się jeszcze programy bez widoków? Bez setki rozproszonych modułów? Bardziej mnie kręci coś algorytmicznego. Jasno określone wejście i to co ma być na wyjsciu.
Ktoś coś mi podpowie? W #c, #c++ #cpp, tak się pisze?
Jak wyglądają typowe projekty z c i cpp? #programowanie #it #informatyka
  • 5
@xyz_: praktycznie nie ma czegoś takiego jak typowy projekt. Każdy może tylko opisać swoje doświadczenia.

Jak ktoś potrzebuje typowego X, to to już dawno jest napisane, więc bierze się framework/bibliotekę/starszy projekt i pisze się tylko te części, które są nietypowe. Ewentualnie przepisuje się coś z przestarzałej technologii na nowszą, ale to i tak musisz być kompatybilny z starszą wersją i np wysyłać XML po staremu, łączyć się z magicznymi protokołami z
@xyz_: przeciez to jest piekne

myslisz ze dlaczego dzisiejsze auta naprawisz tylko w ASO za 5k ?

dzieki temu ze jest taki metlik w programowaniu sa same korzysci

1. ci co pytaja jak w to wejsc juz maja problemy a za 5 lat to bedza sie szkolic do 30tki zanim rusza wiekszosc zrezygnuje z zawodu
2. w ogloszeniach beda mega wymagania nikt ich nie spelni wiekszosc ludzi bedzie sie bala aplikowac