Wpis z mikrobloga

@chapeaunoir: @saginata: To jest po prostu działanie na ludzkich emocjach. Po prostu próbuję znaleźć jakiś artykuł potwierdzający, że jak zrezygnuję z jedzenia mięsa to 30 zwierząt nie zostanie zabitych będą cieszyć się wolnością.
  • Odpowiedz
@Pan_pajonk: ale co ty udowadniasz tym linkiem? Nie wiem czy go przeczytałeś ale on potwierdza to co jest w obrazku.

A nawet lepiej:

A vegetarian, therefore, saves at least 406 animals per year (30 land animals, 225 fish and 151 shellfish).
  • Odpowiedz
@chapeaunoir: Albo edytowałeś tamten wpis albo go przegapiłem. Żeby to działało w ten sposób musi minąć sporo czasu i liczba wegetarian musi być odpowiednio wysoka, żeby zmienić zapotrzebowanie na mięso. To jest zwykła statystyka.
  • Odpowiedz
@mroz3: hindusi nie jedzą mięsa ze względów religijnych ponieważ wierzą w reinkarnacje.

A ten "nie swój wybór" to cena mięsa? Jakoś w każdej dyskusji przekonujecie, że wegetarianizm jest drogi. Mięso to najtańsze i najłatwiej dostępne żarcie obecnie więc coś ci nie bardzo wychodzą te rozkminy.

I nadal nie wiem do czego się odnosisz i co chcesz dowieść ponieważ nie widzę żadnych powiązań.
  • Odpowiedz