Wpis z mikrobloga

@WujekOprawca: true, true, i łapiesz taką kluchę i cholera wie co zrobić. Ja przy drugim podejściu robię takie imadło że za trzecim razem już normalnie rękę podają bojąc się o połamanie wiotko-dłoni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WujekOprawca: Mam ziomka co tak #!$%@? uściski, dosłownie jak Cię widzi to leci z wystawioną łapą i #!$%@? nią tak jakby chciał Ci #!$%@?ć. Z uścisku z tym człowiekiem wychodzi coś podobnego co na tym gifie.
  • Odpowiedz
@WujekOprawca: moj ojciec uczy w podstawowce i troluje se uczniow, ze prawdziwy facet to musi miec uscisk i bejtuje ich do sciskania mocno lapy. myslalem, ze kazdy traktowal to tylko jakie takie heheszky na lekcjach z moim ojcem, ale mfw moj kuzyn juz 18 lat i debil jak sie wita w rodzinie to sciska rece wszystkim z mocom tysiaca slonc xD bk wsumie mam z tego, tylko sie zastanawiam co
  • Odpowiedz
@panami: tez tak mam, bo gdzies sie naczytałem, ze prawdziwego mezczyzne poznaje sie po uscisku dloni, silka cos tam kiedys tam, wiec potrafie uscisnac. ostatnio z 5 minut chyba przepraszalem klientke (swoją drogą taka zdrowa milf 35+, ale naprawde zdrowa), bo sie zapomnialem. mine miala niewesołą, ale ogólnie smieszka z niej, to i targ dobiliśmy ;)
  • Odpowiedz
@WujekOprawca: a pomyśl jaki uczuć musi mieć drobny różowy pasek (jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)), który ściska takiemu dłoń i ma wrażenie że ją złamała :(
swoją drogą śmieszna sprawa, bo uścisku dłoni nas na godzinie wychowawczej w lo uczyli ;D
  • Odpowiedz
jakby na to nie spojrzeć... #!$%@?, jak dziwną instytucją jest takie witanie się, ile mówi o kulturze. są jakieś książki o witaniu się, jego antropologicznej funkcji?
  • Odpowiedz
@WujekOprawca: Na 1 roku mieliśmy takiego kolesia, co podawał rękę z zamachu- czyli cofał o jakieś 30 cm za siebie i SRUT do przodu w twoją łapę. Zawsze bałem się że gdzieś będę miał lekko zgiętego paluszka i mi go połamie ;) Ale za to bardzo równy koleś,szkoda że go odsiali.
  • Odpowiedz
@WujekOprawca: 100 % racji. Rozwala mnie to gdy łapię takiego ciepłego gluta a nie rękę. I to często są rosłe chłopy co tak podają...Pamiętam w którymś odcinku "Kariery Nikodema Dyzmy", Dyzma ćwiczył uścisk na manekinie. Przydałoby się niektórym, bo już niektóre kobiety ściskają mi rękę bardziej po męsku niż oni.
  • Odpowiedz
@WujekOprawca: @alvaro1989: Powiedźcie mi po kiego #!$%@? mam niby ściskać rękę?
Żeby sprawdzić czy osoba z którą się witam jest silna?
To trochę głupie, bo po #!$%@? to sprawdzać?
Nie lepiej dać sobie po sztuce na przywitanie, a nie jak jakieś cipki ściskać ręce?
Próbuję znaleźć jakiś logiczny przypuszczenie, który przychodzi mi do głowy, to:
Może jesteście kryptogejami i brakuje wam kontaktu fizycznego z facetem?
  • Odpowiedz