Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #niebieskiepaski #rozowepaski #bekazrozowychpaskow

Zawsze mnie zastanawia dlaczego tak mało dziewczyn ma jakieś zainteresowania oprócz mody, muzyki i seriali. Skąd bierze się taka płytkość w ich życiu. Praktycznie zerowe zainteresowania otaczającym światem, tym bliższym i tym dalszym. Mówię tu o wyborach, o inwestycjach w najbliżej okolicy, o zmieniającym się świecie.
Kobiety prawie zawsze żyją w oderwaniu od rzeczywistości w swojej ograniczonej przestrzeni.
Jak facet ma jakieś hobby typu modelarstwo, malowanie figurek, chodzenie z wykrywaczem metali, czy klocki lego lub puszczanie latawców. To dla kobiety to przeważnie jest dziecinne, to marnowanie czasu, który powinien jej przeznaczyć.
Zamiast rozwijać się powinien siedzieć z nią na kanapie i oglądać seriale, dawać jej pieniądze na jej hobby jakim jest moda.

Z kobieta praktycznie rzadko się porozmawia o czyś innym niż rzeczywistość rurkowca na dnie oceanu. Wiec nic dziwnego, że mężczyźni uciekają na piwo z kumplami, gdzie mogą porozmawiać z kimś kto interesuje się światem, czy ma podobne hobby.
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanBardzoWilk: No i po raz kolejny ten sam wątek, autor ma zerowe pojęcie o tym, co z taką pogardą wymienia jako gorsze. Makijaże takie głupie, moda jako kupowanie sobie ubrań. Najłatwiej wyśmiać, bo nie wiesz ile godzin pracy, wysiłku i nauki coś wymaga, już nie wspominając czego temat dotyczy.
  • Odpowiedz
@PanBardzoWilk: wiesz co jest gorszym problemem? jak różowy ma tyle życia w sobie i tyle róznych hobby, że niebieskiego zaczyna to przytłaczać bo nie może dotrzymać jej kroku. Potwierdzam, jest coraz wiecej nudnych ludzi, ale odnosi się to do ludzi, a nie do płci. Mam masę zainteresowań, części się to podoba i interesuje ich to, cześć ludzi się wycofuje, bo "na każdy temat coś wiem".
  • Odpowiedz
@PanBardzoWilk: Kolejny mizogin. A ilu znasz facetów, którzy interesują się inwestycjami w swojej okolicy? A ilu facetów ma tylko jedno hobby - granie na kompie? Uogólniasz, dziewczyn nie znasz, a wiedzę o nich czerpiesz chyba tylko z wykopu. Mężczyźni i kobiety mają różne zainteresowania. Czasem się one pokrywają, ale zwykle są rozbieżne. Jai można w ogóle je wartościować? Większość facetów ma dwa hobby: auta i piłka nożna - super pasje
  • Odpowiedz
@PanBardzoWilk:
@Ashtraygirl: z pamięci wymieniam, że moje znajome mają takie hobby jak taniec (prowadzi szkole tańca), szycie ubrań, fotografia, psie zaprzęgi, elektronika, łucznictwo, sztuki walki, wspinaczka, języki obce. Jeszcze inne prowadzą blog kucharski albo są DJ. Także tego. Nie masz racji i generalizujesz.
  • Odpowiedz
@PanBardzoWilk: Ty chyba strasznie jesteś sfrustrowany na te panny, co? xD

Tak, jak jakiś kolega pisał, nie ma żadnej koleracji między płcią. Znam masę kobiet z pasją i zainteresowaniami i równie wielu facetów. Wystarczy dobierać sobie odpowiednie towarzystwo cumplu. To jest kluczem. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz