Wpis z mikrobloga

Co to moja #mama to ja nawet nieeeee. Gdzieś na początku tego wieku pojechała do usa przywiozła sobie nokie 3310 - #gimbynieznajo oczywiście na angielskim systemie, i sie zaczeło, uwielbia tylko nokie z klawiaturą i tylko z angielkim systemem, proste telefony, dodam że kompletnie nie zna ang. Mówi że rozumie ale wstydzi sie mówić. Nie wie co to android, nie ogarnia telefonów dotykowych #!$%@? się jak się mówi smartphone, dzisiaj przyjechała do mnie żebym jej pomógł kupić tel. Zwyzywała sprzedace że ma #!$%@? tel. Dla dzieci i ona chce nokie bez aparatu bo lustrzanke to ona ma w domu, a tel jest do dzwonienia, dla seniorów nie chce bo mówi że nie jest inwalida. Masakra.... dodam że kobitka dobrze się trzyma ma 45 levelow, ale bardzo nie lubi nowej technologii, jak jej dzisiaj o tym powiedziałem i ze mam dośc to sie oburzyła i powiedziała że nie chce być inwiligowana ehhhh co robić, ? troche #coolstory. :-) #logikarozowychpaskow
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@desygnat: tak zrobie, ale tym razem sam pójde do sklepu bo nie dość ze moj rozowy duzo mówi to jeszcze mamele nie pozostaje w tyle i boje się ze mi się szare komórki przepalą :-)
  • Odpowiedz
  • 1
@m00n: milf? Szczerze mówiąc nie wiedziałem co to znaczy ale od czego jest wikipedia, daj człowieku spokój, tego typu hasła są conajmniej niesmaczne
  • Odpowiedz