Wpis z mikrobloga

Kochane Mirko. Przymierzam się do kupna słuchawek i pojawia się problem jakie wybrać?
Problem polega na tym, że pracuje na laptopie Lenovo Y580 i karta dźwiękowa raczej ssie.
Jakie słuchawki do muzyki i trochę #csgo polecacie w cenie do 300zł?
Zależy mi, żeby były wygodne, żeby głowa nie męczyła się nawet po paru godzinach użytkowania.

#sprzet #komputery #sluchawki #kiciochpyta
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smi3tana: Ja i tak bym wolał od takstarów pro 80 dt 770 do domu. Wersja 250 ohm je zjada tylko trzeba napędzić je dobrze. Wersja 80 ohm też, jedynie 32 ohm jest taka sobie. Z dt 990 i 880 nie na co porównywać pro 80 co nie zmienia faktu że do 400 są bezkonkurencyjne.
  • Odpowiedz
@dreamh00k: W mp3store są napewno i jeszcze chyba w audiomagic. Sprawdź czy w salonie nie daleko ciebie gdzieś mają. Czasem robią na nie mega promocje i wtedy są za 220-250
  • Odpowiedz
@Ojezu: jakoś super się nie znam. Ale słuchałem wersji 9xx i 7xx podłączonej do jakiegoś tam ampa i brzmienie tak starow bardziej mi pasowalo. To tylko moje odczucie.

@dreamh00k: mp3store we Wrocławiu kupilem za 299. Możesz tam tez posłuchać jak brzmią inne i potestoeac na swojej muzie
  • Odpowiedz
@smi3tana: Mi się ostatnio spodobały najbardziej 880. Są świetnie wyważone, 770 są ciemne a 990 grają taką przaśną v-ką. Teraz już wiem czemu akurat 880 są w katalogu beyerdynamica jako premium hifi. Chyba pora będzie je kupić za jakiś czas , 770 były, 990 były na 880 pora. Ja pro 80 słuchałem rekablowanych i wygrzanych i jak dla mnie za bardzo ciepłe i kluchowate.
  • Odpowiedz