Wpis z mikrobloga

Ja mam teraz i alior i mbank (firmowy). Niestety oba te banki byly kiedys bardzo dobre a teraz sa tylko przecietne i nie ma juz nic za darmo... Za to interfejs jest ok, chociaz tej nowy w mbank jest irytujacy...
@MarikaMarika: @canto: Ogólnie chodzi mi o lajtowy dostęp do bankowości internetowej i żeby opłaty pobierane za korzytsanie z bankomatów były jaknajbardziej zminimalizowane. Przyjemny i praktyczny interfejs witryny intetrnetowej banku może być atutem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Moel: to alior. Do mbanku nie moge sie z telefonu zalogowac(www). Oba maja aplikacje na telefony jeslie Cie to interesuje. 5 3 albo 7 zl miesiecznie, nie pamietam i wszystkie bankomaty i inne cuda masz.
@Moel: w mBanku było 100 zł za otwarcie konta, ale promocja obowiązywała tylko w grudniu. Teraz mBank ma promocję ale dla konta formowego.
Jeśli chodzi o klientów indywidualnych to darmowe bankomaty będziesz mieć w ING Banku Śląskim. Tu by nie płacić za kartę trzeba będzie robić transakcje na 300 zł miesięcznie. Bankowość internetowa fajna, przejrzysta. Możesz też dostać 100 zł za otwarcie konta. Fajne jest też Inteligo, bo masz konto