Wpis z mikrobloga

Mirki, polećcie jakieś godne uwagi gry na androida, przede mną długa podróż, a jakoś nie mogę znaleźć nic godnego uwagi oprócz tego co mam :/ Kupiłbym sobie KOTORa bo niedawno wyszedł w wersji na androida ale nie wiem jak z optymilizacją :c Samsung Galaxy S4 stockowy here.

Od razu mówię, że szukam w sumie jakiejś fajniejszej gry, Angry Birdsy i endless runnery mi nie przypadają jakoś do gustu.

Co mam/W co już grałem i mi przypadło do gustu:
-GTA San Andreas
-Bard's Tale
-Knights of Pen and Paper
-Deep Loot

#gry #android #polecamnaandroida
  • 21
@makseo: I Gladiator fajne, ale nie podoba mi się, że mimo iż się płaci za nią to jeszcze dochodzą do tego mikropłatności za umiejętności i eq, tym Doom & Destiny się zainteresuję. Dzięki!
@Makku11: Drastic DS + Do tego Chrono Trigger, ewentualnie emulator starych gier z automatów, do tego Metal Slug, emulator PSX + kilka gier np. Croc! Masa zabawy, nawet Mario będzie świetne.
@Makku11: Jeśli chodzi o kairosoft to większość ich gier jest na jedno kopyto ale mi podobał się Grand Prix Story (wyścigi), Pocket League Story (piłkarska), Dungeon Village, Pocket Akademy i World Cruise.
Ale w sumie wszystkie są BARDZO podobne tylko tematyka inna.
Drastic DS


@artos: To jak już poleciłeś ten emulator DS'a, co na DS'a oprócz pokemonów i Phoenix Wrighta (swoją drogą świetne gry) bo w sumie taki emulator dużo możliwości daje ale w DSie obeznany nie jestem bo byłem PSPowcem.