Wpis z mikrobloga

Planuje powoli zbliżające się wakacje (jestem zwolennikiem dużo wcześniejszego planowania takich "przedsięwzięć"), nie korzystam z ofert biur podróży ( w sumie nie ma jakiegoś szczególnego powodu). Chciałby zapytać was o opinie/rady na temat Kanarów (Gran Canaria lub Teneryfa - tam Ryanair lata z polski). Upatrzyłem sobie że w tym roku mam zamiar się byczyć w cieple i nic nie robić na wyjeździe. Był ktoś i może się podzielić wrażeniami i ew. polecić jakieś spoko miejsce żeby się zatrzymać? Jak wygląda wynajęcie jakiegoś środka lokomocji ( nie mówię o samochodzie bo zdaje sobie sprawę że to w finansowym rozrachunku wygląda jak cena za bilety na samolot w obie strony albo więcej), typu rower ew. jakiś inny jednoślad.
#wakacje #hiszpania #ryanair #ocean #plaza
  • 6
@fake_name: byłam na Teneryfie, w miejscowości Puerto de Santiago koło Los Gigantos, które warto obejrzeć. Południe wyspy, to plaże, hotele i sklepy, w dużej ilości, pełno turystów, pustynny krajobraz i park wodny w Las Americas. Jedyna atrakcja warta uwagi. Północ wyspy to zieleń i bliżej jej do Hiszpańskich klimatów, polecam miasto Puerto de la Cruz, znajduje się tam ogromny ogród zoologiczny Loro Parque. Nie ma niestety tyle plaż co na południu,
@smrodek69: Bardzo dziękuję. Właśnie wakacje w tym stylu planuje: poleżeć i jednocześnie trochę napatrzeć się na naturę. Mogę jeszcze tylko zapytać ile ( pi razy oko) wyniósł sumaryczny koszt pobytu?