Wpis z mikrobloga

@kacperinjo: Każdy fan dwóch kółek od czegoś zaczynał, ja też kiedyś miałem motorynkę później skuter a teraz jeżdżę yamaszką fz6. Uważam że skuter to fajna sprawa jeśli wiek nie pozwala robić prawa jazdy na motocykl.
  • Odpowiedz
@cup12552: a według mnie motocyklem jest tylko ten pojazd co ma bak między nogami ;) A jedyny prawilny skuter to był simson, manualna skrzynia to jest coś pięknego.
  • Odpowiedz
@cup12552: Nie, skuter nie jest fajny, nigdy. Mi fascynacja motocyklami dawno minęła, ale nawet ja za młodu wolałem pomykać Komarem, a później Simsonem niż czymś na czym się nawet nie siedzi jak na motorze...
  • Odpowiedz
@cup12552: no jasne, jak już przejdzie przez te fazy, zacznie jeździć większą biegówką, a do tego lubi się brać do mordy to proszę bardzo, takie zdjęcia jak najbardziej na miejscu. bo nie wiem kto inny mógłby chcieć wklejać taką żenadę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kacperinjo: #coolstory #motocykle
Raz jeden w życiu jechałem skuterem bo mnie do tego życie zmusiło :P Byłem z żoną na wakacjach a tak się złożyło że dopiero co miałem poważnie połamana nogę.
Wyspa na której byliśmy miała ekstra trasy motocyklowe, ale ja z powodu kolana nie mogłem sobie za bardzo pozwolić na zwykły motocykl.
No i wtedy w oko wpadł mi trójkołowiec skuterowiec. Dwa koła z przodu i możliwość zapięcia blokady tak bym mógł spokojnie i bez bólu zejść. Ekstra. Biorę :)
Mam ponad 25 lat doświadczenia w jeździe na motocyklu. Jeżdżę od dziecka, sam już nie wiem iloma motocyklami w życiu jeździłem. Ale nigdy na skuterze. No ale co tu może być innego? Stary wyga sobie poradzi. Kurde jeżdżę na ponad dwulitrowym potworze. Jak mnie może skuter
b.....u - @kacperinjo: #coolstory #motocykle 
Raz jeden w życiu jechałem skuterem bo...

źródło: comment_fnJWx9v0gHFhOXwZJRDa2s80dlqjJ6jR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@qoompel: andoria4life
Skutery to zło wcielone. Jak nie możesz sobie pozwolić na zrobienie prawka A na motor z jakiegoś powodu - to nie powinieneś mieć mozliwości prowadzenia też skutera.
Dość mam idiotów wyjeżdzających na skuterach na drogi publiczne, a mających pojęcie o przepisach mniejsze niż statystyczny pieszy.
  • Odpowiedz