Wpis z mikrobloga

Mirki stało sie coś złego.
Psa oddaliśmy do czyszczenia kamienia zębów pod narkozą. Obudziła się, chwilę pochodziła i zachowywała się coraz słabiej.
Reszte już możecie sobie dopowiedzieć. Co warto zrobić jakąś sekcje czy coś co myślicie ?
#psy #weterynaria #beagle #pies
  • 24
  • Odpowiedz
@Plrin: starość to by była gdyby pies miał słabe serce lub ogólnie był nie najlepszego zdrowia. Narkoza zawsze jest ryzykiem, ale stare psy też się operuje z powodzeniem. No ale oczywiście.. może to być przyczyna również.

@egzo2: nic już nie zmienisz, strata niepowetowana, ale następnym razem operując psa idź tylko do takiej kliniki, z której nie oddadzą Ci psa w pełni na chodzie. Nie odbiera się od weta psa uśpionego
  • Odpowiedz
@GregPelka: przed zabiegiem nie. Tak pies był w miare wybudzony, pochodziła z 10min u weterynarza wyszła na zewnątrz trochę przeszła i padła ;s

@matra: masz racje nie ma sensu. Byłem przed chwilą ją zakopać.
  • Odpowiedz
@egzo2: tak czy siak współczuję. Ja zwlekam ponad rok z operacją swojej, bo nie wiem komu zaufać. Za miesiąc będzie miała 11 urodziny, więc jest coraz starsza i boję się tego jak cholera...
  • Odpowiedz
@GregPelka: Nie. sama usuwalam kamien. Pomagalam weterynarzom to robic.

Jest to kwestia tylko tego czy sie osobie chce z psem pracowac, polozyc go i uspokajac czy isc na latwiezne i dac narkoze.

Jesli mi wet by zaproponowal narkoze przy kamieniu bez wczesniejszego sprobowania to bym uciekla przez drzwi.
  • Odpowiedz
@fuurikuuri: czyli, że jak dbam, żeby samemu nie stracić palców w paszczy przerażonego psa to idę na łatwiznę? Usuwanie kamienia w narkozie to standard. Jak usuwasz swojemu psu i chce Ci się bawić to możesz go nie znieczulać. Pamiętaj jednak, iż jest to mocno nieprzyjemna sprawa dla pupila.
  • Odpowiedz