Wpis z mikrobloga

@oner: UO zawsze! o ile beda scisle zasady w porozumiewaniu sie, bez zadnego czesc, hejka, siema itp.. tylko Witaj, Bywaj, Zegnaj - czysty klimat, bez gimbazjady.
  • Odpowiedz
@aurenos: Zasady to się dopracuje. Ja bym zrobił coś na zasadzie "nie lubisz się bawić w "klimatyczne" rzeczy, nie rób tego, ale nie psuj zabawy innym". Coolstory: kiedyś grałem na SoA, gdzie jako takiego wymogu nie było, jeżeli chodzi o klimat (w ogóle jak coś jest wymuszone, jest z dupy i już) i stałem z 3 znajomymi, wszyscy nastawieni raczej na pvp. Jakaś wyspa ze śniegiem. Podbiegł do nas gość
  • Odpowiedz
@JavaDevMatt: No właśnie mojego też, co w sumie brzmi dziwnie :) Można by postawić wypokowy serwer, może nawet ot tak żeby młodsi zobaczyli, jak w zasadzie może być skomplikowana gra MMO, ile sprawiać frajdy jak już ogarniesz...
A nie szukanie lepszych itemów > znalazłeś > wysoki poziom > sukces
  • Odpowiedz
@oner: @aurenos: aż się głupio przyznać, ale serio nic mi nigdy nie sprawiło takiej przyjemności jak tak gra :D teraz pytanie, czy mam #!$%@? życie, czy ta gra jest taka zajebista. :D Żadna randka z dziewczyną, żaden koncert na żywo (jako grający w zespole, czy jako widz), żaden sukces zawodowy, wszystko wygląda blado przy przygodach z UO ()
  • Odpowiedz
@JavaDevMatt: Nie ma w tym nic dziwnego. Jak dla mnie najlepiej spędzone godziny/miesiące przy komputerze. Nie martw się. Pewnie dlatego zależy mi na reaktwacji - niskie wymagania sprzętowe itd. A z czasem, gdyby się znaleźli skrypterzy, można by robić questy/eventy wykopowe. Typo coś ze zbożem/lasami itd. :D
Tylko nie chcę grać z 2 osobami.
  • Odpowiedz