Wpis z mikrobloga

@rajet: Do tego Zgroza w Dunwich i Koszmary i Fantazje, Listy i Eseje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam kubek kupiłem w, chwilowo zamkniętym, sklepie Coś na progu, z książką Cienie spoza czasu, antologią poświęconą HPL.

@rajet: Zgroza ma podobno lepsze tłumaczenia, chociaż nie wiem, bo nie czytałem starszych. Za to na pewno ma więcej opowiadań, w porównaniu do Zewu, bo to drugie pierwszy raz widzę ;)

Później mogę zrobić zdjęcie Koszmary i Fantazje, bo jest przepiękna ;)
@Kiper602: jak kupowałem to szukałem czegoś, gdzie jak najmniej opowiadań się dubluje w stosunku do Zewu (tę miałem jako pierwszą). Dlatego też tomu 1 tych opowiadań nie kupiłem
@Kiper602: obecnie nie mam zajawki na horrory, ale zapewne kiedyś będę chciał powiększyć kolekcję Lovka na półce :)
Powiedz mi natomiast - chciałbym poczytać coś Poe, ale nie horrorowatego, ale coś w klimacie Złotego Żuka.
@JohnMarkII: O tym wydaniu właśnie pisałem ;)
Zazdroszczę rozpoczynania przygody z Poe. Gdybym mógł zapomnieć, po to by jeszcze raz zrobiły na mnie pierwsze wrażenie, prace jednego autora, bez wahania wybrałbym jego ;) Nawet kupiłem jego portret, wykonany ołówkiem, jednak dalej czeka na zawieszenie, tak samo jak portret Dukaja.