Wpis z mikrobloga

@progresywny: tak odbiegając od tematu to ja bym się chętnie dowiedział jakich nawyków uczy wykop. A pytam serio, serio bo nie chce żeby mi mój różowy zaczął po ścianach latać od tego wspólnego przeglądania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jaywalker: Odnoszę wrażenie, że te spuszczalstwo mireczków nad co urodziwszymi mirabelkami nie służy tym drugim. Odbieram społeczeństwo mirków, pomijając jakieś kwestie typu MiszczJoda albo tagi tematyczne, jako takie zawistne i dosyć stulejarne :< wiem, że akurat ta może była uzależniona od głównej czy nie wiem. Ale wszelkie atencyjne pokazywanie mordy to mnie zniechęca nieco.
@TTymek: Faktycznie namieszał, myślałem że chodzi o mój wpis.

@progresywny: to samo jest na reddicie w gonewild, z tym że laski pokazują się nago więc jest już grupowe spuszczanie się w postach.

Dziewczyny od zawsze szukały atencji, czy to na fb czy na innych portalach. Tak już po prostu jest.
@TTymek: aaa to sorry ( ͝° ͜ʖ͡°) Grunt, że przypomniałeś nick bo za cholerę nie mogłem sobie przypomnieć, która Mirabela to wstawiała.

@progresywny: a to fakt. Raz, że odbija im sodówa no ale taka jest już ich natura. Jedyne o czym należy pamiętać w tej całej zabawie to tylko o tym żeby nie skrzywdzić kogoś psychicznie (stalkowanie, wklejanie zdjęć i kręcenie afery).

@dzeksondzekson: