Wpis z mikrobloga

Kiedyś jak byłem mały to kupiłem sobie loda wodnistego Solo i przechodziłem obok trzepaka gdzie przesiadywała ekipa starszych cwaniaków. Palili sobie papierosy i chyba ich zdenerwowałem że mam loda a oni nie bo jeden mi go wyrwał. Mówię, "ej weź mi oddaj mojego loda Solo" a on przyłożył go sobie do krocza i powiedział że jak teraz poliże to mi odda. Polizałem, pośmiali się trochę i mogłem loda w spokoju dokończyć.

Ostatnio wychodziłem z pubu i spotkałem tego rzezimieszka jak był #!$%@?. Pyta czy mam ognia, a ja mówię że nie mam, a tak naprawdę miałem. I kto jest teraz cwany, co?

#coolstory #truestory
Minieri - Kiedyś jak byłem mały to kupiłem sobie loda wodnistego Solo i przechodziłem...

źródło: comment_1AvyfLEDVc4cDDFE3TxtczhiCr7q9zaQ.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@WillyJamess: Ja to wkleiłem jak zobaczyłem że koleś wkleił mój stary wpis i otagował to #pasta to sobie pomyślałem że też wkleję swój stary wpis, a co innym wolno wklejać moje a mi nie wolno? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Minieri: kiedyś był taki Damian i był starszy ode mnie i moich kolegów o kilka lat więc miał dużą przewagę, zabierał mam piłkę i grał ze swoimi starszymi kolegami i ogólnie różne takie. Ostatnio jak tam byłem i Damian akurat wrócił na święta ze swojego zmywaka to akurat mijaliśmy się na klatce i tak się zdarzyło, że #!$%@?łem mu po kolneńsku z bara aż poleciał na poręcze i rzuciłem za sobą
  • Odpowiedz