Wpis z mikrobloga

  • 1
@powodzenia: nie masz pracy, zajecia trzy dni w tygodniu, #!$%@? kilkanascie partii na dzien, kolega dzwoni bys wyszedl na piwo, pogadal, bo raz na tydzien w grupie jest mozliwosc sie spotkac, a ty nie mozesz bo dopiero co kolejna partia sie zaczela...
A juz wyzywanie kogos od #!$%@? jest pewnym wyznacznikiem rozumu.
  • Odpowiedz
@Vamis i całej grupie dałeś 5 minut na zebranie się? xD

Czy lepiej opuścić 9 osób, które skończą za 30 minut swą znajomość, czy raczej opuścić przyjaciela, którego się zna kilkanaście lat?

Ty dla paru plusów od nieznajomych osób próbujesz ośmieszyć swojego kilkunastoletniego przyjaciela

swietytomasz.jpg
  • Odpowiedz
  • 0
@Skarfejs: uhh, nie trafiles, mieszkamy kolo siebie, kazdy z nas lubi sobie pograc, ale chyba tylko on sie wkreca az tak na powaznie, i w sumie nie zauwazyles chyba wyzej w komentarzu, powiedzialem mu zeby wpadl jak skonczy, ale sie juz nie odzywal
  • Odpowiedz
@Vamis: ale serio, @powodzenia ma rację, jak bardzo jesteś #!$%@?, że uważasz, że powinien wyjść z tego powodu, że TY chcesz TERAZ iść na piwo? ciężko zaakceptować, że ludzie mają własne życie i plany i wypada uprzedzić wcześniej?

nie gram teraz na poważnie już w nic(26lvl, rok temu jeszcze grałem), ale jak graliśmy 25hc w WoW to no #!$%@?, niewyobrażalne by było dla mnie w środku raidu wyjść i
  • Odpowiedz
@ilmash: wyzywaj sobie matkę albo ojca w ten sposób. Nie znasz okoliczności i #!$%@? od rzeczy, wielki znawca świata, gracz na potęgę, nie mówiąc już o tym, że jest róznica między gildyjnymi rajdami a partią w LoLu
  • Odpowiedz
@Vamis: nie znam Twoich rodziców i nic mi nie zrobili.
okoliczności są takie, że uważasz się, za fajnego kumpla a próbujesz z niego cisnąć bekę na mirko. też miałem takich znajomych "ooo, ale jestem #!$%@? hardcorowy piwosz, wypiję kiedy mi powiedzą", zmieniłem na cywilizowanych ludzi "za dwa dni na piwo? - ok". i weź wytłumacz czym się różni partia w LoLa od raidu z gildią? tylko ilością osób, którym pieprzysz
  • Odpowiedz
@ilmash: znowu objawia się twoja gównowiedza, idź pluć jadem gdzie indziej, odnajdujesz swój sens życia w obrażaniu ludzi na mirko.


  • Odpowiedz
@Vamis: tak, bo jestem przegrywem, który musi się wyżalić, że nie ma z kim wyjść i wrzuca swoje rozmowy ze znajomymi =) ogarnij się chłopcze, chciałeś być fajny, dostałeś klapsa i teraz się rzucasz. pozdrawiam i dobranoc.
  • Odpowiedz
@ilmash: kto tu stara się być fajnym wywyższając się? komentujesz dla samego faktu napisania kilku słów, nic nie wiesz o sytuacji, a już masz ukształtowany cały światopogląd na temat tego zajścia
Tak, przestańmy wrzucać codzienne sytuacje, zdarzenia, własne opinie, wszystko, pozostawmy ten serwis dla wpisów @powodzenia i śmiesznych obrazków
  • Odpowiedz
@Vamis: Na piwo na ośkę to wychodzą tylko Sebixy i Matixy. W sumie jak straci takiego "przyjaciela" to mu na dobre wyjdzie, chociaż nie zostanie patolem :D

@powodzenia: Nasz Wykopowy Stańczyk jak zawsze w punkt!
  • Odpowiedz
@Vamis: dobry kumpel zrozumie, że ziomeczek potrzebuje paru minut na dokończenie meczu, nie ważne czy mu to się podoba czy nie. Natomiast #!$%@? kumpel zbeczy z ciebie i wklei rozmowę na stronkę ze śmiesznymi obrazkami bo #!$%@? nie ma czym ciekawszym spamować. Jak coś wklejasz to się kurna zastanów bo wywołałeś gównoburzę na własne życzenie i się dziwisz, że ludzie nie znają kontekstu na podstawie paru chmurek, którym się de
  • Odpowiedz
@Gamling: http://www.wykop.pl/wpis/11131398/#comment-33109414
bardziej to miał być wpis do niego, bo zazwyczaj takie posty nie cieszą się wielką popularnością,
często wypada tak, że w weekend po mojej robocie (kończę ostatni) widywaliśmy się albo gdzieś na mieście, albo u jednego z nas na jakieś luźne gadanie, wczoraj myślał, że gdzieś wyszliśmy (nie wyszliśmy) i się prawie obraził, a jak dzisiaj mu daje znać to gra jest ważniejsza, dodatkowo patrz powyższy link. Poza
  • Odpowiedz