Wpis z mikrobloga

@Nicy: Ohoho, jaka Ty jesteś ponad te wszystkie żenujące wykopki, taki masz dystans do siebie i wszystkiego, przecież ty tylko dałaś pożywkę dla stulejarzy, nie odpowiadasz za to, że chwycili przynętę, a te pokemony Ci robią show, SAME, łojezu jakaś Ty fajna i lepsza od tej umysłowej plusującej biedy z gimnazjum. Ego wzrosło Ci więc podwójnie, możesz iść spać z uśmiechem na ustach.
  • Odpowiedz
@ncpnc: Szukając odpowiedzi na pytania psychologiczne, nie opieramy się na domysłach i przeczuciach lecz na
dowodach empirycznych (weryfikowalnych). Systematycznie zbieramy i przetwarzamy dane by badać ściśle określone hipotezy. Najpierw jest czysta ciekawość i zadawanie pytań: Co zrobią Mirki jak zarzucę przynętę?
Potem sprawdzamy co już na ten temat ustalono... Po zarzuceniu przynęty pęka stuleja.
...i na tej podstawie wymyślamy hipotezę: (jasno wyrażone i weryfikowalne stwierdzenie, o związku miedzy dwoma
  • Odpowiedz
@Nicy: Czyli tak jak mówiłem - własną próżność usprawiedliwiasz obecnościa stulejarzy. Mało tego, dorabiasz do tego ideologię i to w pstrokate piórka. To ja Ci dam pomysł na kolejny "eksperyment".

  • Odpowiedz
@atrapa: no pewnie, że to było na serio, żebyś się mogła na mnie wyżyć anonimowo, bo Ci wstyd mordę pokazać....
Uuuuuu... Puściły hamulce :D
  • Odpowiedz
W mirkach wszystko było by spoko, gdyby jak komuś zwisało to olewał, ale to o to tutaj chodzi, że im większe g---o tym wyżej w rankingu :)
  • Odpowiedz