Wpis z mikrobloga

@kaef: 1. które są coraz wyższe,
2. to ma być jakiś nakaz? Od tego jest straż miejska,
3. na kogo?
4. coraz droższe świetlówki od których można oślepnąć i fikcyjna segregacja (na wysyisku wszystko ląduje na jednej górze)
5. kanary
6. jaką kulturę? propagandę? Gender?
  • Odpowiedz
@kaef: trochę mają racji, z tym że tacy wielcy patrioci, ale wybijają szyby, przewracają kosze, a kupy po kundlu też nie posprzątają. Patriotyczne naszywki i koszulki, a za przejazd tramwajem ciężko im zapłacić. Jednocześnie krzyczą o patriotyźmie, żeby potem obrzydzać innym mieszkanie w tym kraju. Nigdy nie rozumiałem ten logiki.

Jednak obrazek kojarzy mi się z odcinkiem South Parka - ten w którym przybysze z przyszłości emigrują do teraźniejszości za pracą.
  • Odpowiedz
@przemek_amag:

-SM jest od sprzatania po psie? Tego wymaga kultura i troska o dobro wspólne by twe zwierze nie syfiło dookoła.
-Głosujesz na kogo tylko chcesz, frekwencja jest b.słaba, a potem słychać tylko narzekania
-Świetlówki oślepiają? Od kiedy? Recykling i segregacja dopiero u nas raczkują, dlatego od czegoś trzeba zacząć.
- kulturą jest teatr, filharmonia, literatura, kino itp, do wyboru do koloru.
  • Odpowiedz
@kaef: @sponge: a prawicowcy nie płacą podatków, nie sprzątają po psie, nie głosują, nie segregują śmieci, nie kupują biletów, nie wspierają polskiej kultury? Ten obrazek jest tak idiotyczny, że chyba nigdy nie widziałem gorszego :D Lewaki tak wspierają kulturę, że tylko co przyjdzie z zachodu jest najlepsze a co polskie to do dupy.
  • Odpowiedz
@jayjay1337: od sprzątania? SM jest od egzekwowania gdy twój pupil nasra na chodnik i za to należy się mandat.

ja? głosuje różnie, zależy do czego są wybory. Ale potem przynajmniej nie mam sobie do zarzucenia bierności politycznej.
  • Odpowiedz
@sponge: @kaef: Sprzątanie to sprzątanie. Patriotyzm to patriotyzm. Normalny człowiek sprząta po sobie (nie rzuca butelek na chodnik) i ewentualnie po psie. Ewentualnie, bo psie odchody się zakopuje a nie wrzuca do foliowego worka. Odchody zgniją - tworzywo nie.

No i jedźmy dalej. Płacenie podatków też? Przecież nikt nie robi tego dobrowolnie. Podatki po prostu się płaci. Dalej jest Obrazek z dupy. Na górze jest totalnie przekłamany, a na dole
  • Odpowiedz
6. jaką kulturę? propagandę? Gender?


@przemek_amag: Esencję swojej osoby zawarłeś w tym punkcie. Człowiek myślący, że można srać psem po trawnikach, a o kulturze wie tyle, że to jakieś lewackie brednie. W teatrze podejrzewam, że ostatnio byłeś jak pani w szkole kazała, koncert widziałeś Hemp Gru co najwyżej, a książki są dla lewaków?
  • Odpowiedz