Wpis z mikrobloga

@neib1: dobra kultura trzyma sama, tylko te wszystkie "projekty" typu zaglodzenie psa albo inne gówno zawsze chce kasy od państwa. Na dobrą sztukę chodzą tłumy, na dobra wystawę też, i oni mają z czego żyć, a szum podnoszą tylko pseudo artyści, co nie wiedzą co ze sobą zrobić to obrażą księdza.
  • Odpowiedz
@przemek_amag: A co ma piernik do wiatraka? Na obrazku masz sugerando, że patriotyzm dobrze okazywać za pomocą wspierania polskiej kultury - czyli właśnie chodzenia do teatrów, na koncerty, kupowania polskich książek itd., a Ty wyjeżdżasz z tym, że jacyś nowocześni pseudoartyści robią szum, a wartościowa kultura sobie i tak poradzi. No ja #!$%@?ę. Zawsze mnie zastanawia jak ludzie z takimi ubytkami w kojarzeniu faktów sobie w ogóle radzą w życiu.
  • Odpowiedz
widzisz, różnica między nami jest taka, ze ja to robię a ty tylko piszesz i psioczysz obrażając.


@przemek_amag: Nie możesz tego wiedzieć to raz, a dwa że przy takich problemach z myśleniem nie ma szans, żebyś robił coś bardziej odpowiedzialnego niż obsługa hamulca karuzeli bezzałogowej, więc jeśli czujesz się obrażony to chociaż tyle dobrze, że to wyłapałeś.
  • Odpowiedz
@kaef: "5 piw" nie ma nic wspólnego z patriotyzmem. Uważanie się za patriotę i popieranie ideologii, której wyznawcy zabijali Polaków jest po prostu wewnętrznie sprzeczne.
  • Odpowiedz
@przemek_amag: Zgniłę. Prawda boli. Próba wrzuty o brak życia, bo bordo jest dla mnie równie bolesna co próba wmówienia mi, że jestem koreańczykiem, a Ty dobrze wiesz, że nigdy nie byłeś bystrzacha, więc uwiera xD
  • Odpowiedz
Sprzątanie to sprzątanie. Patriotyzm to patriotyzm. Normalny człowiek sprząta po sobie (nie rzuca butelek na chodnik) i ewentualnie po psie. Ewentualnie, bo psie odchody się zakopuje a nie wrzuca do foliowego worka. Odchody zgniją - tworzywo nie.


@hetman-kozacki: Patriotyzm to miłość do kraju i pragnienie oglądania go gdy kwitnie i jest piękny. Zasrane chodniki i trawniki go raczej brzydzą, więc tak, patriota sprząta po swoim psie, tak samo jak np.
  • Odpowiedz
@kaef: Chyba jednak #lewackalogika bo takim wzorcowym lewakiem jest autor tego obrazka.

1. Nie rozumie pojęć, które próbuje ilustrować.
2. Tworzy obrazek na podstawie swoich bzdurnych wyobrażeń , w którym wyśmiewa "drugą stronę" i miesza ze sobą wszystko co się da.
3. Wymyśla pojęcie "nowoczesnego patriotyzmu", który z patriotyzmem ma niewiele wspólnego.
4. Uważa że patriotyzm polega w skrócie na kulturalnym zachowaniu i przestrzeganiu prawa, a sam wykazuje się brakiem kultury (podpisy pod
  • Odpowiedz