Wpis z mikrobloga

@matra: Dzięki cumpelo za wartościową odpowiedź, nie wywalam żółtek, zawsze jem w całości, więc od dzisiaj będę się śmiał prosto w twarz tym którzy będą się kłócili że jajka są niezdrowe! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@longer9876: tak, dużo, bo białko jest nie tylko w jajkach, przecież będzie jadł mięso i jakieś rośliny, 50 gram białka samo w sobie na cały dzień to nie dużo, ale nie wyobrażam go sobie cały dzień na 6 jajkach, 6 jajek to jeden posiłek xD

@wuut: No jak masz taką posturę to ok, nie wiem jak wyglądasz, dla mnie to dużo :p co do kulturystów... nie będę się wypowiadać na
@wuut: wszystkie sklepowe jajka to trójki, chyba, że ogłaszają się, że super hiper zerówki ale i tak z niewiadomego pochodzenia. Idź na bazar i się zorientuj, tyle, że trzeba uważać, bo i tam oszukują. Najlepiej szukać sprawdzonego źródła, ja za swoje płacę 80gr za sztukę i biorę od kobiety, która przynosi też boczek, łój gęsi, masło i twaróg :3
Najlepsze jajka są od zielononóżek [średnio 1,20/szt].
@matra: Akurat #uk here i nie za bardzo się orientuję, jak to wygląda tutaj z bazarami, a markety zawsze blisko. Może będę miał szczęście i znajdę gdzieś w sklepach coś lepszego od trójek. W każdym razie dzięki bardzo :)