Wpis z mikrobloga

Miry mam pytanie, zawsze chciałem polecieć gdzieś sobie samolotem, dla samego faktu latania gdyż nigdy nie latałem. Chciałbym to zrobić w taki sposób, że wyleciałbym z Wrocławia np. do Amsterdamu (już obojętnie gdzie), żeby jeszcze w tym samym dniu wrócić do Wrocławia. Orientujecie się jaki byłby koszt takich biletów? Gdzieś czytałem że były jakieś promocje że ludzie za 50-70 zł latali, jak się w tym zorientować?
#latanie #lot #samoloty #podroze
  • 8
@Howkin: Pamiętaj, że tanie linie będą próbowały orżnąć na czym tylko się da. Ostrożnie wybieraj wszystkie opcje i wpisuj dane osobowe. Obsługa linii oczywiście Ci pomoże ze zmianą, ale doliczą Ci jakieś koszty manipulacyjne.

Swego czasu kumpel leciał Ryanairem, a że mieszkał niedaleko lotniska, to chciał wydrukować sobie kartę tuż godzinę przed odlotem - nie udało się, gdyż PDF był zabezpieczony. Oczywiście wydruk nowej na miejscu kosztował kilkadziesiąt funtów.
@Howkin: z Wrocławia możesz tanio polecieć do Warszawy, ja leciałem za 19 zł w jedną stronę, powrót na drugi dzień też za 19:) za 100 zł leciałem do Londynu w dwie strony, ale w Londynie spędziłem dwa dni - wszystko przez ryanair. Do Amsterdamu tanio nie polecisz, bo schiphol to drogie lotnisko, ale jeśli chcesz Holandię to możesz lecieć do eindhoven lub z Gdańska do Groningen (Wizzair)