Wpis z mikrobloga

Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama @MiszczJoda, okazało się, że chłopak leży w szpitalnym łóżku i ma łzy w oczach. Poduszka cała mokra, zdołał tylko wybełkotać, że nie może ogarnąć ilości wpłat na swoje subkonto. Brawo. Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie do moderacji serwisu. Czemu musicie normalnie pisać, komentować, pocieszać, przelewać pieniądze, rozmawiać, a nie przejść obojętnie i zakopać za informację nieprawdziwą? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopak przeżywał, bolała go noga i już nie boli. Jedyne co miał to internet, a nawet to mu zabraliście bo z nową protezą będzie musiał wreszcie wyjść z domu.
Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem dobroci na wykopie. Trzy miesiące temu również pewna dziewczyna zbierała fundusze na protezę i też pomogliście, myślę, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, i nie myliłem się. Brawo Wykop, tak trzymać.

Dziękuję Mirkom i Mirabelkom, a także użytkownikom z głównej i wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego #wykopefekt. Dziękuję za pomoc, wsparcie, rozmowy na privie i dobre rady!

Kolejne aktualizacje też oczywiście pokażę!

Kocham Was, pijcie ze mno kompot!

#jodachorujealesmieszkuje #jodawracadozdrowia
źródło: comment_yhSlgnErBxnSvll2BnH2RwjFQfyxCLnQ.jpg
  • 199
@MiszczJoda: Mi tylko jednego brakuje w tej całej historii. Tak jak zawsze portale internetowe (z gazetą.pl na czele) chętnie podbierają artykuły z głównej, czasem tylko wspomną, że coś jest z wykopu - tak tu też przydałby się artykuł w jakichś innych mediach, że społeczność strony potrafiła bezinteresownie pomóc użytkownikowi. No, ale wiadomo, ciężko, żeby pisali o dobrych rzeczach, takie sprawy słabo się sprzedają. A może @FaktyTVN coś podsuną chociaż na portal
@MiszczJoda: ale czujesz jakbyś ją miał, prawda? To takie uczucie, jak się prześpimy na ręce, niby jest, a jej nie ma, podnosimy i czekamy, by ją poczuć. Tak teraz pewnie masz, ale przede wszystkim bólu już nie masz, masz wielkie wsparcie, już niedługo dostaniesz świetną nogę. Wiem, że to takie poklepywanie po pleckach, ale trzymaj się, nie jedną nogą człowiek żyje.
@MiszczJoda: Kurcze, aż się popłakałam z wzruszenia, poważnie xD A może zrobilibyście nowe znalezisko odnośnie tego ile już zostało zebrane, że wykopki sO super i w ogóle, a dzięki temu znowu na główną by weszło (razem z info dot. jak przelać w powiązanych) i wpływały by kolejne kwoty (sporo ludzi nadal nie wie o tej akcji, bo LASY).
@MiszczJoda:


Wracaj do zdrowia ( ͡ ͜ʖ ͡)
Swoją drogą chciałeś chyba iść na jakieś studia. Pisałeś gdzieś/możesz się pochwalić jakie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedna prośba - jeśli się modlisz, pomódl się raz za idiotę który jest autorem tego oto wpisu żeby omijały go dalej skutecznie wszelkie nieszczęśliwe przypadki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam w sumie
@MiszczJoda: Ja jestem na informatyce. Poszedłem na to z przekonania. Jako gówniarz siedziałem przed komputerem i swoje problemy rozwiązywałem praktycznie zawsze sam.
Zresztą jak gdzieś pojawiał się temat programowania to się tym zainteresowałem no i tak wyszło :-)
Aktualnie jestem niby programistą (płatne praktyki)

Jeśli chcesz iść na ten kierunek to bierz 2 rzeczy pod uwagę:
1. Tu nie ma ludzi przypadkowych. Ludzie przypadkowi wypadają z branży albo są słabi.
2.