Wpis z mikrobloga

Chyba nic mnie bardziej nie wkurza, niż kończenie rozmów w internecie bez pożegnania. Nosz kur*a, to jest tak, jakbyś z kimś gadał, ale nagle tak sobie poszedł bez żadnego słowa. W szczególności dotyczy to #rozowepaski. Na prawdę tak ciężko napisać zwykłe narazie albo jakieś hej lub po prostu NO ELO?
#gorzkiezale #przemysleniazdupy
  • 11
  • Odpowiedz
@psi-nos: tylko w 99% przypadkach to nie są jakieś rozmowy o np. pogodzie. wkurza mnie to, że takie osoby przerywają rozmowę a następnego dnia już nawet do tego nie wracają, jakby to się nigdy nie wydarzyło.
  • Odpowiedz
@spajderman: Czasem się żegnam, ale częściej odchodzę gdy ktoś nie odpowiada przez dobre kilka minut.
To bardziej mnie wkurza. Trauma z czatów gdzie atencyjne różowe paskiny rozmawiały z kilkunastoma frajerami i musiałes czekać w kolejce az ci odpisze.
  • Odpowiedz
@Blaskun: w takiej sytuacji bym wybaczył, bo sam tak czasami robiłem z atencyjnymi paskami, kiedy widziałem, że są dostępne na facebooku, mało tego, czekałem 30 min jak głupi na odpowiedź, a one w tym czasie dodały już jakieś 3 posty na swoją tablicę, więc wiedziałem, że sobie mnie po prostu zlewają () #przegryw
  • Odpowiedz