Wpis z mikrobloga

@11mariom: jakoś wszelkie operacje w firmie informatycznej, na której jestem na okresie przygotowawczym wszystko teraz opiera się na 8.1, a uwierz mi, że jak ktoś wypadnie z obrotu, i przez te 7-8 lat posiedzi tylko na linuksie, to później nie wie co, gdzie i jak.
@seeksoul: nie ja ustaliłem taki tag ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@11mariom: wiesz, tu nie chodzi o to, że nowy windows jest zły tylko dlatego "bo jest", ponieważ to naprawdę fajny system (ostatnie moje poczynania były na XP daaaaawno, dawno temu), i jak dostałem kompa z 8.1 aby coś tam naprawić, itd., to zacząłem się zastanawiać, co gdzie i z kim ( ͡° ͜ʖ ͡°) Natomiast sądzę, że to jakiś sentyment do linuksa i wciąż mnie ciągnie do
@11mariom: ja powiem Ci w ten sposób, Linux pozostanie na zawsze w sercu mym: I Terminal i przede wszystkim wolność oprogramowania. Zakochałem się od pierwszego uruchomienia i tak został ok 8 lat ze mną.

Winda to raczej przymus i tochę szczęśliwy traf, że wpadł w me ręce za niewielką kwotę- mówię o oryginalnych okienkach. Trochę pracowałem na 7 i Viście. W porównaniu do 7 jest stabilniej i szybciej, o Viście