Wpis z mikrobloga

ja nie rozumiem tego hejtu na TVN. bardzo lubię oglądać fakty, nie muszę siedzieć na jakichś onetach czy wp, tam już w ogóle nie ma rzetelności. te oskarżenia, że TVN jest żydowski, bo ITI jest żydowskie może i są prawdziwie. ale wykopki, czy taka nie jest prawda? wasze ulice, nasze kamienice. cieszcie się ulicami, ja wolę kamienice. z tego miejsca chciałem pozdrowić Panów Durczoka i Kuźniara, według mojej skromnej oceny najlepszych dziennikarzy w Polsce. mimo całego hejtu i sfabrykowanych nagrań z youtube mają to wszystko gdzieś i profesjonalnie wykonują swoją robotę. w ogóle TVN jest fajna. ciekawe filmy, ciekawe programy. a na niezależnej co pooglądacie? gay arian ? xD beka z was. frajernia z ulicy. shalom!

#oswiadczenie #tvn24 #neuropa #4konserwy #zydzi #waszeulicenaszekamienice
  • 26
  • Odpowiedz
@pss8888: a ja sądzę, że go nie lubisz bo zazdrościsz, że się wybił, że dał rade, po takich studiach jak dziennikarstwo, i zamiast zapieprzać w macu zarabia niezłe pieniądze w TV. ilu jest ludzi po dziennikarstwie w głupich callcenter? tego nie odmówisz Kuźniarowi, że ma talent i jest charyzmatyczny. to jest fakt.
  • Odpowiedz
  • 1
@rickroll: i ten hejt i obrone ich tvn24 sa najswiezsze info i ogladam ich a przekrecaja tylko max10% info glownie o Polsce i UE Durczoka lubie Kuzniara nie i takie pitu pitu gadki wisza mi jak kilo kitu
  • Odpowiedz
@BGJ84: mi na ogół też wiszą. ale w sumie dlaczego nie napisać tego na mirko? tym bardziej, że dużo januszy internetu bezpodstawnie hejtuje tą stację i tego właśnie dziennikarza
  • Odpowiedz