Wpis z mikrobloga

ja nie rozumiem tego hejtu na TVN. bardzo lubię oglądać fakty, nie muszę siedzieć na jakichś onetach czy wp, tam już w ogóle nie ma rzetelności. te oskarżenia, że TVN jest żydowski, bo ITI jest żydowskie może i są prawdziwie. ale wykopki, czy taka nie jest prawda? wasze ulice, nasze kamienice. cieszcie się ulicami, ja wolę kamienice. z tego miejsca chciałem pozdrowić Panów Durczoka i Kuźniara, według mojej skromnej oceny najlepszych dziennikarzy w Polsce. mimo całego hejtu i sfabrykowanych nagrań z youtube mają to wszystko gdzieś i profesjonalnie wykonują swoją robotę. w ogóle TVN jest fajna. ciekawe filmy, ciekawe programy. a na niezależnej co pooglądacie? gay arian ? xD beka z was. frajernia z ulicy. shalom!

#oswiadczenie #tvn24 #neuropa #4konserwy #zydzi #waszeulicenaszekamienice
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@pss8888: to ja jakis p------y bylem studiowalem dziennie i utrzymywalem sie sam (pracowalem w wekendy i nocki) czyli bylem biednym bananem ... :-) nieprzyganiaj wszystkim co dziennie sie uczyli bo wiekszosc bogata niebyla
  • Odpowiedz
@pss8888: Nie rób k---y z logiki, wklej całość.Nawet w pisaniu o pierdołach kwantyfikatora ogólnego należy używać z umiarem, a najlepiej wcale.Nie jestem każdy.

  • Odpowiedz
@pss8888: To są po prostu nieuzasadnione generalizacje. Głupie próby manipulacji, które ludzie dodają wtedy, kiedy chcą zaakcentować swoją wypowiedź.Kwantyfikatory Uniwersalne każdy, wszyscy zawsze. Wszyscy - jacy wszyscy kim są Ci wszyscy to wypełniacze nie wnoszące nic specjalnego. Nie mają żadnego punktu odniesienia i tak na prawdę dla Ciebie nic nie znaczą, ale dla osoby która to słyszy powoduje, że chce działać tak jak "wszyscy". Przykłady:

- Bardzo dużo klientów jest zainteresowanych TĄ usługą
- Wszyscy klienci są zadowoleni z tego produktu
- Każda dziewczyna chciała by być na Twoim
  • Odpowiedz