Wpis z mikrobloga

Troche #przegryw tzn. dogadywalem sie z panna, wiec postanowilem poszalec i pojsc z nia na pizze wszystko jak powinno smieszki, gadanie z 2 h spacer, nastepnego dnia (poniedzialek) nic, przychodzi (wtorek) tez nic. Nadchodzi dzien dzisiejszy (sobota) babeczka pisze czy idziemy biegac z 2 ziomkami, mysle ze i tak mialem w planie pojsc wiec, ok. Przybiegam z ziomkiem po nia i nic, nawet czesc, podczas biegania tez nic, na koniec wszyscy sie zegnaja, i panna do mnie z bolem ze czemu sie nie pozegnam. Moze mi ktos wytlumaczyc jak to jest ze ktos Cie zlewa, a na koncu czego oczekuje :/
#logikarozowychpaskow
  • 35
@igorf: Jeżeli to jest ten sławny friendzone to jak tylu ludzi może w tym tkwić? Sam miałem taki friendzone przez miesiąc a potem 4 lata związku a ja tu nie raz czytam że ludzie w takim friendzone po kilka lat xDDDDD chyba w #!$%@? lecisz to nie to.
@Zord0n: przez miesiac tez moze być friendzone , wiem kiedys bylem w takim gównie, tyle że dlatego że pierwszy raz próba zfriendzonowania mnie doświadczyłem i nie potrafilem tego rozpoznac.
@KAFFFFF: Nie ogarniam tego całego friendzone, przeciez to tak #!$%@? nie moze dzialac. Starasz sie starasz, laska olewa to wiadomo że olewasz jak się nie odezwie to znaczy że #!$%@? i amen w pacierzu a jak się sama odezwie to znaczy że trzeba kuć póki gorące.
A taki friendzone to co? Starasz się ona to olewa a ty dalej się starasz? W końcu jesteś na poziomie podaj, przynieś, pozamiataj i co?
astepnego dnia (poniedzialek) nic, przychodzi (wtorek) tez nic. Nadchodzi dzien dzisiejszy (sobota) babeczka pisze czy idziemy biegac z 2 ziomkami, mysle ze i tak mialem w planie pojsc wiec, ok. Przybiegam z ziomkiem po nia i nic, nawet czesc,


@barteklip: Następnym razem jak tak napiszę to przybiegnij sam, najpierw powiedz że nie mieli czasu a potem po jakiejś przebieżce gdzieś na pewno się zatrzymacie i powiedz wprostu że tak naprawdę to
Przybiegam z ziomkiem po nia i nic, nawet czesc, podczas biegania tez nic, na koniec wszyscy sie zegnaja, i panna do mnie z bolem ze czemu sie nie pozegnam


@barteklip: Nie przywitałeś się, to mogłeś się chociaż pożegnać :v
@barteklip: No i jak już spotykacie się na rzeczy typu pizza itp to chyba nie witasz się z nią na CZEŚĆ tylko leci ten buziak w policzek ? Bo #!$%@? na cześć to całe życie możesz spędzić (na buziaku też ale to zawsze lepiej :D )
@barteklip: Cóż, jeśli wszędzie będziesz szukał problemu i aluzji, to prawdopodobnie nigdy się z nikim nie dogadasz. To, że nie powiedziała "cześć" nie musi nic znaczyć. A Ty nie musisz tego tak brać do siebie i obrażać się na cały świat. Ona będzie Cię sprawdzać jeszcze wiele razy a tutaj dałeś dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@barteklip: A i pamiętaj o skracaniu dystansu, buziak na przywitanie, jesteście gdzieś to weź od niej tę kurtkę a jeżeli nie zdążysz przy rozbieraniu to przy ubieraniu już musisz być krok przed nią. No i wiadomo filmowy numer z łańcuszkiem zawsze działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak długo do niej kręcisz?