Wpis z mikrobloga

Pytanie bardziej do #rozowepaski. :> Co chciałybyście mieć w tym roku zorganizowanego na #walentynki? Myślałem z moim #rozowypasek nad pójściem do #kino na #50twarzygreya, ale zdałem sobie sprawę, że ten pomysł jest oklepany i 3/4 społeczeństwa na to idzie, tym bardziej, że bilety już wyprzedane i ciężko będzie coś znaleźć?
Prosiłbym też o jakiś pomysł niewymagający zbyt dużo pieniędzy - jestem tylko niepracującym licealistą w klasie maturalnej, który czasem sobie dorobi jako #dj. :> Chodzi mi też o coś w godzinach porannych/popołudniowych bo na wieczór już mamy plany - #impreza walentynkowa w klubie - gram tam.
#niebieskiepaski też mogą się wypowiadać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#film #walentynki2015 #logikarozowychpaskow #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 19
@TheBexio: jeśli pociągiem to tańsze bilety, jeśli z grupą znajomych to tańsze połączenie kolejowe oraz dobowy bilet na cala komunikację po wschodniej Brandenburgii. Są takie kobietki co chcą codziennie sprzedać mi bilet do Berlina czasem człowiek korzysta przecież to tylko 80 km xD
@TheBexio: o co chodzi z tym filmem, że ludzie tak na niego polują? Żeby to jeszcze jakiś sensowny film był, ale to przecie ekranizacja jakiejś dennej książeczki. Pytam u źródła, bo nie mam kogo- nikt ze znajomych nie rozumie tego fenomenu.