Wpis z mikrobloga

Jakoś przed świętami byłem u siostry (ma dwójkę dzieci), wraz ze szwagrem oglądali coś tam w tv (ręki sobie nie dam uciąć ale mogły to być @FaktyTVN ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Siostrzeniec zapytał mnie dlaczego nie oglądam razem z nimi tylko przeglądam jakaś książkę.
Mruknąłem tylko pod nosem: "bo telewizja kłamie" - nie zwracając uwagi na jego reakcję bo jak to dzieci, one pytają o wszystko.

Minął miesiąc, dzwoni do mnie przed chwilą siostra i mówi, że Wiktor (3 lata) od tamtej pory ani razu nie siedział z nimi jak był włączony telewizor bo uważa, że telewizja kłamie xD

#wychowanie #rodzina #heheszki #truestory
  • 24
  • Odpowiedz
@sniegi: kiedyś gdy przebywałem na dłużej u siostry jej syn (3-4 lata) podsłuchał mnie wołającego "zaaaraz" po każdej prośbie typu "wynieś śmieci", "chodź na obiad"..bardzo długo siostra miała problem z synkiem powtarzającym tę frazę jak mantrę zamiast faktycznie pomóc.
Innym razem usłyszał mnie, jak stwierdziłem, że banany to jedzą małpy. Ponoć przez kilka następnych miesięcy unikał ich jak ognia podpierając się tym samym argumentem. I jak zwykle to wujek był
  • Odpowiedz