Wpis z mikrobloga

Jak wrażenia z Moto G 2? Jak to chodzi - daje radę? Mam teraz Lumie 620, ale już dojechana i zastanawiam się nad przesiadką. W nowych Lumiach nie podoba mi się wykonanie i nienajlepszy aparat - sam system OK. Może coś innego w tej cenie? Asus Z5? Albo jednak ta lumia 735?
Z góry dziękuję za info

#android #motog #windowsphone #telefony #lumia
  • 21
@gsp77k: poczekaj jutro konfa, microsoftu zobaczysz co pokaza to raz, a dwa jesli chodzi o lumie to 830 ma trafic do orange niedlugo wiec pewnie ceny poleca na glowe, bo w chwili obecnej jest kosmos jak na to co ma w srodku:P
@Maxxtom:Pierwsze i najważniejsze - czy Android chodzi płynnie? Chodzi mi o to, że znajomy, mający Huawei'a P6, po odpaleniu YouTube, jak nacisnął na pole wyszukiwania, musiał czekać z 2 sekundy na wskaźnik, a po wpisaniu każdej litery znowy dłuższy czas na jej pojawienie się. Tak samo po włączeniu aparatu - dobre kilka sekund (I to bliżej 10 niż 1). Jakie sprawia wrażenie wykonanie? Nie rozleci się w rękach? Czy jak już
@gsp77k: chodzi płynnie, nie zauważyłem żadnych spowolnień. Teraz sprawdziłem, że aparat otwiera się 2 sekundy, youtube działa poprawnie, nie muszę na nic czekać. Telefon sprawia dobre wrażenie, jest dobrze spasowany, nic nie skrzypi itp. Jedynie co mnie martwi to tylko klapka, która jest ze "śliskiego" plastiku, ale podobna jest w galaxy s4 czy lg g2 także nie ma tragedii. Poluje teraz na jakiś fajny case. Telefon sprawia wrażenie droższego niż wygląda.
@gsp77k: Zenfone 5 ma bardzo duże ramki, a Lumia AMOLEDa (nie każdemu spasuje) i ponoć niektóre egzemplarze mają tendencję do resetowania się. Z kolei Honor 3C ma procek Mediateka i skarżą się że mocno się nagrzewa, nie zapominając o słabym wsparciu moderskiej społeczności.
@gsp77k: najpierw myślałem o starym Moto G, ale znośny wariant cenowy ma tylko 8gb. Potem na Zenfona 4, ale bateria lipna, tak samo jak ekran nie mówiąc o dużych ramkach. W międzyczasie liczyłem na spadek ceny Lumii 735, ale podobno trafiają się jakieś bugi z restartami i naczytałem się strasznych xd rzeczy o AMOLEDach. O Honorze też słyszałem.
Póki co nic nie wybrałem i czekam dalej, może coś wkrótce stanieje (