Wpis z mikrobloga

Dziękuje @FaktyTVN ! Dzięki wam dostałem 5- z kolosa z logiki. W pytaniu "podaj przykłady nazw pustych" (dla niekumatych nazwy puste to takie, które zawierają w sobie jakąś sprzeczność, są niemożliwe do spełnienia) napisałem "rzetelność dziennikarzy TVN". Wykładowcy tak się to spodobało, że podniósł mi ocenę. ( ͡ ͜ʖ ͡)

PS: Pozdrówcie też tą drugą redakcję. #pdk

#tvn #studbaza #chwalesie
  • 44
  • Odpowiedz
@kravi93: No, bo na mikroblogu trzeba sobie radzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Banda znudzonych kuców i nastolatków wypisuje tylko usuń konto, bądź próbuje być śmieszna. Ja to bym wynajęła sztab specjalistów od PRu, przecież tyle do stracenia.
Wykop - serious bussines
  • Odpowiedz
@owocliczi: Po pierwsze, to mój wpis nie miał nic zmieniać, a tylko opowiadałem swoją historię.
Po drugie, to wykop chyba jednak coś znaczy skoro zatrudniają studenciaka który ma ocieplać im wizerunek.
  • Odpowiedz
Ej serio, nie wiem kogo zatrudniliście do obsługi tego konta ale od pewnego czasu ten gimnazjalny poziom jest nie do wytrzymania.


@Vinniczek: A mnie się wydaje, że po kilkudziesięciu próbach kulturalnej dyskusji, na którą zawsze odzew był ten sam czyli "usuń konto", po prostu postanowili dostosować się do poziomu Wykopu.
  • Odpowiedz
I w czym ma to pomóc?


@Vinniczek: No chociażby w tym, że odkąd zmienili język, to z automatu ich wpisy są bardziej plusowane. Jak widać, moja teza znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Jeśli wejdziesz między wrony,kracz jak i one.

Ja byłem nastawiony raczej neutralne ale teraz to tylko zrażają mnie do siebie.


Większość ludzi, w większości spraw w społeczeństwie jest nastawiona neutralnie. Problem jest taki, że ci neutralnie nastawieniu ulegają mniejszością, które
  • Odpowiedz