Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #anime
Sorry, że tak łącze tagi, ale chcę zobaczyć jak najwięcej komentarzy ;p
Ogólnie przygodę z anime zacząłem w 1-2 gim i pierwsze anime jakie zacząłem oglądać pod namową cumpla to był Bleach, ale w tym samym momencie inny colega polecił mi obejrzenie Ergo Proxy i po skończeniu już wiedziałem, że na jednym obejrzeniu się nie skończy ^^
j.....3 - #randomanimeshit #anime
Sorry, że tak łącze tagi, ale chcę zobaczyć jak na...

źródło: comment_fip1DvDY7JJQH1GtVbvKv6rHjFYlsEk6.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • 2
@jamal013: Pokemony, Dragon Ball, Naruto, Shaman King... Nie pamiętam co pierwsze było. Ale wszystko mniej więcej w tym samym czasie. Fakt, może nieco nieświadomie, ale jednak. :P
  • Odpowiedz
@jamal013: Świadomie? No nie wiem czy mogę tak powiedzieć, ale Evangelion. Zapytałem kolegę czy zgrałby mi jakieś fajne serie na początek. Nie wiem jakim wałem doszedł do wniosku, że Evangelion jest dobry dla początkującego(pamiętam że jeszcze Serial Experiments Lain i FLCL mi zgrał). Wklej sobie tu obrazek "#!$%@?.jpg" żeby sobie zwizualizować moją reakcję.

Ale trzeba przyznać - NGE to arcydzieło i uważam, że nie ma lepszego anime.
  • Odpowiedz
@jamal013:
No ja świadomie - znałem określenie anime z SS, już wcześniej widziałem podobne kreskówki na Polonii 1. Nawet kiedyś już pisałem, że uważałem słowo "ciao" (a raczej ciau) za do widzenia po japońsku ^^'
  • Odpowiedz
@jamal013:
Jeśli chodzi o pierwszą serią ściągniętą z netu to Steel Angel Kurumi - jeden odcinek z angielskimi napisami... i nic nie rozumiałem, a o animesub.info ani widu ani słychu ^^'
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: same świetne tytuły Ci pozgrywał, ale nie wiem jakbym je przyjął, gdyby był pierwszymi ;p
@80sLove: no ja aż taki stary rocznik nie jestem i u mnie to raczej w tamtych czasach się siedziało na dworze ciągle zamiast się jakimiś Japoniami zajmować, później dopiero się przeprowadziłem, trochę się towarzystwo też zmieniło i jakoś się wciągnąłem w to bagno ;)
  • Odpowiedz
@jamal013:
Domyślam się. Ja przesiadywałem w bibliotece - nad Supermanem i Spider-Manem wydawnictwa TM Semic. Ale sobie trochę poczytałem o anime
i po tym jak superbohaterzy zaczęli znikać z polskiego rynku zająłem się ciekawszymi sprawami jak np. Dragon Ball, a z nim mangami ^^'
  • Odpowiedz
@80sLove: czyli sam jakoś pokrętnie trafiłeś na to medium, ja w sumie to nie wiem czy gdyby mi paru znajomych nie poleciło to bym zaczął się tym interesować, ale w sumie nie żałuję że tak się stało, a nie inaczej :)
@dmm_: tutaj chyba nie trzeba nic dodawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FlaszGordon: do randoma to akurat trafiłem przypadkowo, bo wypok od paru lat przeglądałem, ale konta nie miałem i mirko to raz widziałem. Wtedy wydawało mi się strasznie chaotyczne, więc zostawiłem je w spokoju, a cumpel wciąż namawiał do założenia konta, więc dałem się namówić i o to jestem ;p
  • Odpowiedz