Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #anime
Sorry, że tak łącze tagi, ale chcę zobaczyć jak najwięcej komentarzy ;p
Ogólnie przygodę z anime zacząłem w 1-2 gim i pierwsze anime jakie zacząłem oglądać pod namową cumpla to był Bleach, ale w tym samym momencie inny colega polecił mi obejrzenie Ergo Proxy i po skończeniu już wiedziałem, że na jednym obejrzeniu się nie skończy ^^
j.....3 - #randomanimeshit #anime
Sorry, że tak łącze tagi, ale chcę zobaczyć jak na...

źródło: comment_fip1DvDY7JJQH1GtVbvKv6rHjFYlsEk6.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@jamal013: Tak pierwsze w historii była chyba czarodziejka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Później Saint Seiya, Slayers, Shin-chan, Poki w podstawówce. Już wtedy mnie to zaczynało jarać, kupowałem Kawaii.
W Gimnazjum jeszcze katowałem GTO i inne z Hypera.

Później przerwa, postanowiłem sobie DB odświeżyć w technikum, wpadłem na Death Note, Bleach i tak zostało. ( )
  • Odpowiedz
@durielek: Wtedy nie wiedziałem, że to popularne. Cieszę się, że to obejrzałem, bo nie zraziło mnie ono do całości anime.

Babby's first "adult" anime

Nawet nie postrzegałem tego w ten sposób.
Muszę się doczepić: baby's :P
  • Odpowiedz
@jamal013: 1 klasa liceum. One Piece. Kumpel mi zgral na plyty. Od tego sie zaczelo. Pomijam wszystko co lecialo na Hyperze, bo to jeszcze w gimbazie ogladalem oraz RTL bo to jeszcze w podbazie. Chyba wszystko stamtad zaliczylem nawet Vampire Princess Myu czy jak ona tam miala XD
  • Odpowiedz
@jamal013: no niby taaaak, ale szczerze mówiąc zaczynanie od takiej abstrakcji to średnio dobry pomysł. Gdybym miał komuś polecać serię na rozpoczęcie swojej przygody z anime, to na bank nie byłoby to to :P
@Aosa: mogę napisać tylko jedno:

  • Odpowiedz
  • 1
@jamal013: nieświadomie zaczęło się od Sailor Moon na Polsacie (pomijając Muminki etc.). Potem jak wszyscy w podstawówce/gimnazjum oglądali Dragon Balla, to ja też i przed nim leciała na RTL7 inna seria, która mnie zafascynowała - Magic Knight Rayearth. Raz przypadkiem trafiłem na pisemko Kawaii w kiosku (bo główna bohaterka owego anime była na okładce) i wtedy dopiero poznałem co to m&a. A później to już inne serie z
  • Odpowiedz
@jamal013: No ziomq, ja miałem tak samo Bricz (w tym samym czasie jakieś elementy Naruto:S), a potem Ergo Proxy po którym zakochałem się w cyberpunku
  • Odpowiedz