Wpis z mikrobloga

#wycieczkidlamirkow
#podroze
#wycieczki
#couchsurfing

#wykopowezwiedzanie <- wykopowy Couchsurfing

____________

W ten weekend miałem okazje zwiedzić #glasgow w #szkocja w towarzystwie @Pobe

Zafascynowany ideą Couchsurfingu napisałem do @Pobe czy nie chciał by się ustawić na jakieś piwo "czy coś" jak by znalazł parę chwil ;) Znalazł i stanął na szczycie zadania, bo pokazał nam w Glasgow te najbardziej interesujące rzeczy :)

Sam oferuje tak samo pokazanie kawałka Szkocji w tym wypadku mej lokalizacji: #aberdeen

Pomysł się sprawdził; testowa wycieczka się udała to chciałbym uruchomić nowy tag na wykopie; mam nadzieje, że coś podobnego nie istnieje:

-----------> #wykopowezwiedzanie <-----------

wg. mnie idea powinna być zbliżona do couchsurfingu - oprowadzenia po mieście lub udostępnienie kawałka poduszki do przespania się ;)

Przy okazji; są jakieś mirki z #belgia a dokładniej w #bruksela ewentualnie #brugia ? Bo za niecały miesiąc się wybieram ;)

___________

#innvwszkocji na #emigracja już 10mc (dokladnie tyle minęło wczoraj)

Witam w nowym roku.

- zmieniłem mieszkanie; mieszkam sam (no prawie sam, bo z różowym paskiem :))
cena za 1 bedroom - 550 funtów + z naszych wyliczeń z opłatami powinniśmy zmieścić się w cenie (all inclusive xD) do 800 - 850 funtów zimą latem coś koło 700 - 750 f.
- w pracy stabilnie i gdzieś za parę mc, najprawdodobniej bede szukał czegoś jeszcze lepiej płatnego ;)
- ogolnie bez zmian; jedynie co to mialem kupic w tym roku auto ale jednak sobie chyba je odpuszczę :< - powod glowny to, że mam idealne połączenie komunikacyjne; no chyba, że zmienie pracę ;)
  • 5