Wpis z mikrobloga

moj brat nie moze sobie pograc na swoim koncie w gierki ktore kupilem na swoim ani nawet przezz neta (wczoraj jeszcze mógł) . probowalem przywrocic licencje i nic. aktywowac swojego profilu jako podstawowy nie moge bo wyskakuje ze jakis inny jest aktywowany (brat ma dezaktywowany) #ps4
  • 28
  • Odpowiedz
@wykidajlo: przez stronę też nie możesz dezaktywować? Pisz do supportu może odzyskasz konto skoro kupowałeś gry. Prawdopodobnie ktoś Ci wykradł dane i podpiął swoją konsole, no i pewnie gra w Twoje UFC ;)
  • Odpowiedz
@bartdziur: @jarbi: @maoam: @Re-volt: co to ma byc za #!$%@? i co to za #!$%@? zabezpieczenia . place za konsole 2 k a tu takie rzeczy mozna #!$%@? jak kradniecie kont . musze jutro dzwonic do tych #!$%@? i tlumaczyc jakbym nie mial co robic . jakbym wiedzial ze takie problemy z tymi scierwojadami to bym to #!$%@? i wzial xboxa.
  • Odpowiedz
@Re-volt: co ty mi tu #!$%@? z pecetem . co ma gowno no piernika . tu mi koles #!$%@? konto i mialbym to w #!$%@? jakbym na tym nie ucierpiał . a tak #!$%@? moge grac w gierki tylko na jednym koncie.
  • Odpowiedz
@Re-volt: ty gownojadzie a skad mialem to wiedziec . moja pierwsza konsola z ktora polaczylem sie z netem . lepiej mi powiedz czy da sie to jakos ogarnac bez dzwonienia do serwisu
  • Odpowiedz
@wykidajlo: nie powinno byc wiekszych problemow poza potwierdzeniem swojej tozsamosci. zastosuj sie do tego co Ci wyzej napisalem to bedzie dobry start. masz trojana na kompie
  • Odpowiedz