Wpis z mikrobloga

Czego się dzisiaj dowiedziałem od matki zagorzałej katoliczki... Otóż posiadanie kaktusa w pokoju może sprawić, że się zostanie "starym kawalerem" albo "starą panną". W związku z tym kaktusy z mojego pokoju mogą mieć eksmisję. Jak to jest, że zagorzali katolicy mogą wierzyć w takie głupoty? Nikt inny w mojej rodzinie, bliskiej czy dalekiej, nie wierzy w zabobony, a moja matka - wzór katoliczki - wierzy. No czegoś tu nie mogę zrozumieć. Ale na wszelki wypadek, drogie mireczki, pamiętajcie, że jak nie macie dziewczyny, i jeśli macie w pokoju kaktusa, to go wywalcie, a wszystko powinno się ułożyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
#tfwnogf #katolicyzm #zabobony #kaktusy
  • 17
@c3952347: Bo jest tam mowa o tym że

Mordercy, według ks. Oko, mogą być zbawieni, jeśli zabijają w zgodzie z sumieniem


Według tego co naucza NT, zbawienie można uzyskać tylko poprzez przyjęcie Jezusa Chrystusa do swojego serca z jednoznacznym pójściem w jego ślady odrzucając wszystko co złe tak jak nauczał Chrystus. Nie neguje tego że te spotkanie nie miało miejsca tylko neguje treść wypowiedzi księdza Oko bo jak widzisz informacje nieprawdziwą
Masz całkowitą rację co do zbawienia. Ale to chyba lepiej w komentarzu wyrazić i napiętnować to co powiedział ks. Oko. Bo tak wychodzi, że ktoś podał napisał coś, czego Oko nie powiedział.