Wpis z mikrobloga

#postmanstories #stokopert

Wczoraj minął rok jak jestem obecny na wykopie. To był bardzo miły rok. Poznałem sporo osób, które myślą podobnie do mnie i wiele z którymi się nie zgadzam, ale dzięki nim spojrzałem na pewne sprawy z innego punktu widzenia.

Założyłem tag pod którym opisuję pracę na poczcie z perspektywy listonosza. Niesamowite jest to, że 151 osób jest zainteresowana tymi historiami. Jednocześnie wielką radość sprawia mi odpowiadanie na pytania i ocieplanie wizerunku listonosza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pisanie tych historii i odzew jaki w związku z nimi się pojawił daje mi kopa prosto w ambicję. Kto wie może kiedyś narodzi się z tego coś materialnego.

Wziąłem udział w wykpoczcie. Ochhh co to była za paczka. Mirek, który mi ją wysłał, sprawił mi niesamowitą frajdę. Zabawa, którą mi zafundował, cieszy mnie nieziemsko. Codzienne wertowanie tych kopert w poszukiwaniu kolejnego zadania pobudza kreatywność i jest dla mnie swego rodzaju wyzwaniem. Cieszę się, że trafiłem na kogoś kto postanowił zrobić ,,coś innego,,.

W ciągu roku dorobiłem się #bordo i zaprzeczam, że mieszkam w piwnicy :) Zaprzeczam, że jestem tfngwcwnt czy jak to tam jest.

To był niesamowity rok... a teraz chciałbym się odwdzięczyć za to wszystko... poniżej.
  • 34
  • Odpowiedz
  • 1
@HorribileDictu: przepraszam za pomylke. Na telefonie paski sa bardzo niewyrazne.

Zaskoczylas mnie ze ludzie z tematyki okolopocztowej wiedza kim jestem. To jak komplement :-)

Tym razem sa podziekowania. Moze nastepnym razem bedzie normalne rozdajo :-)
  • Odpowiedz