Wpis z mikrobloga

Patrzcie co sobie dziś kupiłem :D Mam koła i zawieszenie ale musiałem odkręcić. Po prostu nie brałem przyczepki i inaczej bym nie wcisnął do dupowozu.

Zaczynam kolejny projekt ( pierwszy #fr6 ). Wszystkie swoje głupie pomysły będę wrzucał w #bababuduje

Co do zdjęcia:

Yamaha xs 250. Niestety chłopaki sprzedali zbiornik. Niby rok temu silnik odpalał. Brakuje wielu rzeczy. Trzymajcie za mnie kciuki. Dziś są moje urodziny a to jest mój prezent który sobie sam sprawiłem.
Niestety te zwłoki pochłonęły budżet przeznaczony na tarcze do #fr6

#motocykle #pokazmotor #chwalesie #pokazzakupy
Pobierz bababysiejednakprzydala - Patrzcie co sobie dziś kupiłem :D Mam koła i zawieszenie al...
źródło: comment_ZN2mfJB3pxQ3xJFc67bg7kfT1NgwauJt.jpg
  • 6
@baba_by_sie_jednak_przydala: Stóweczka! :D

Co do #!$%@? - zrób z niej Scramblera :) Dlaczego? Bo na cafe lub ścigacza silnik jest trochę za mały, a na Scramblera by jeszcze mógł być. Co więcej - takie pierdoły jak zbiornik czy błotniki to spokojnie od jakiejś WSKi ze złomu podpasujesz.

I tak z ciekawości - ile dałeś za tę Yamaszkę?
@katera:
@SuperStefan:

Dzięki za życzenia. Yamaha nie ma papierów. Więc jest pomysł na wyścigówkę. To ma jakieś 21KM więc wystarczy na tereny gdzie mam chęć się ganiać. Zbiornik i tył mam zamiar ulepić z laminatu. Póki co jedyne co wiem to że silnik się obraca, może się jeszcze okazać że wyrzuciłem 500zł (tyle dałem) w #!$%@?. Są to zwłoki, które mam zamiar uruchomić do końca stycznia.

Kolega buduje wyścigówkę z