Wpis z mikrobloga

@owcaa: W The Sims 1 z dodatkiem, w którym można było kupić chomika, można było w inny, nietypowy sposób wykończyć sima. Wystarczyło nie sprzątać chomikowi przez jakiś czas, karmić, bawić się z nim i czekać aż ugryzie, dla pewności najlepiej kilka razy. Sim zaczyna po jakimś czasie kaszleć, aż w końcu umiera w agonii.
Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Niedokonczone_Zdani: Nie wydaje mi się żeby wykop był odpowiednim miejscem do zadawania takich pytań, ale zaryzykuję, może ktoś normalny jeszcze się tu ostał. :P
Rozumiem, że usuwa się drabinki z basenu żeby sim się utopił, ale co się dzieje potem? Wczytujecie sejwa? Topicie inne simy? Zaczynacie grę od początku? Topicie wszystkich w grze? Po co to? Celowe uśmiercanie sima, którego się lubi? A może tego nielubianego?
  • Odpowiedz
@Niedokonczone_Zdani:
Ja też budowałem domy, czyli 4 ściany bez drzwi, wcześniej tam wstawiałem sima, pauza i doposażałem dom w wyrzutnie rakiet.. kilka plus sim, simowi następnie wydawałem polecenia odpalenia i patrzyłem jak simy płoną żywcem.. Potem zrobiłem też cmentarz przed domem.. łącznie było z 20 nagrobków.
  • Odpowiedz