Wpis z mikrobloga

Hej Mircy, jesteście skarbnicą wiedzy na każdy temat. Właśnie planuje zmienić bank z internetowego na jakiś sensowniejszy z oddziałem fizycznie istniejącym, bo grube miliony z nowej pracy się szykują. Przeglądam oferty i spodobało mi się konto w #eurobank może ktoś ma jakieś doświadczenie z tym bankiem? W internecie ciężko o sensowną opinię, bo większość z nich brzmi jakby pisali je sfrustrowani #januszebiznesu którzy rzucili się na za duży kredyt i obsmarowują ten #bank po tym jak się okazało że nie dają rady go spłacić. Nic nigdzie nie ma żeby był #!$%@? (czyt. nie znalazłem żadnego wykopu na ten temat) Jak ktoś chciałby mi go doradzić albo odradzić to bardzo proszę o opinię.
#banki #bankowosc
  • 3
@JanuszGumwno: ja mam #eurobank zakładałem tam konto jak jeszcze była dzienna kapitalizacja odsetek, żeby belkę ominąć. Na tę konto wypłata mi przychodzi od paru lat. Pytaj co chcesz wiedzieć. Jeden minus tego banku, że nie wszystkie placówki mają obsługę gotówkową.
@JanuszGumwno: #eurobank w sumie jest nie najgorszy jeśli chodzi o warunki oferty. Oczywiście na pracownika możesz trafić różnego, raz mi się trafiła pani niesamowicie niekumata przez co byłam narażona płacić za token, bo nie zaznaczyła w systemie, że go oddałam. W Eurobanku fajny jest zwrot 5% za płatności kartą. No ale to tylko w wybranych miejscach. Z sensowniejszych banków to warto też pomyśleć o czymś w stylu ING, BZWBK, Millennium