Wpis z mikrobloga

@thomasss: To, że ktoś płaci za to pieniądze nie czyni tego "kryptowalutą". Bitcoin można nazwać kryptowalutą bo ludzie go używają do rozliczeń, litecoin od biedy też. Ale cała reszta to bezużyteczny chłam i tyle. Nie interesuje mnie, że jest lepszy technicznie, ma ładniejsze logo, czy zespół który go rozwija składa się z doktorantów MIT. Mam to gdzieś.
@parsiuk: No troche nie masz Panie racji. Jest wiele projektów, które nie mają nic wspólnego z kryptowalutami. Ale takie projekty jak Cloackcoin, SDC, Gemz to projekty, które coś wnoszą do świata crypto. Siedzą nad nimi programiści, developerzy znający się na blockchainie i starają się rozbudować właściwości crypto świata. W tym aspekcjie wspaniały BTC i LTC jest nieco "ułomny". Funkcjonalnośc Bitmarkets dobrze zaimplementowana jest dobrem nie do opisania. Należę go grupy ludzi,
@xrn51: No jak już mówiłem, ja wierzę że te wszystkie altcoiny są technologicznie lepsze i w ogóle. Tylko że brakuje im jednego: użytkowników (nie mówię tu o spekulantach). Dla zwykłych ludzi sama idea bitcoina jest wystarczająco rewolucyjna, więc wieszczenie że jakiś altcoin powtórzy sukces bitcoina jest trochę.. Na wyrost.

Stąd "gównocoin". I wypraszam sobie "Polaczka", nawet z durzej litery!
@parsiuk: Podejscie z roku 1980 mamy kalkulator więc po co nam komputer, przecież nie musimy używać już liczydła.

Nie nazwałem Cie "Polaczkiem", tylko powiedziałem, żebys nie zachowywał się jak on. W uproszczeniu - jeżeli mówie, że ktoś śpiewa jak Bob Marley to nie znaczy, że nim jest. Życzę miłego dnia uciekam do pracy.
@thomasss: @xrn51: szanuję Was chłopaki bo jesteśmy z tej samej społeczności krypto walut i macie ciekawe poglądy ale dajecie się wodzić za nos dla kasy pod hasłem "nadzwyczajny" anon czy jakieś inne ekstra cechy. Piszę o tym bo ja tak samo miałem przez dłuższy czas dopóki nie zrozumiałem o co chodzi. @Tomciox ma rację nie ma żadnych wyższych idei chodzi o spekulacje i kasę.
@pawlo74: interesowałem się wieloma altami i to jest jeden z niewielu, w którym dev nie rzuca co chwilę newsami, aby tylko podbić cenę, a potem #!$%@?ć z zyskiem, tylko od początku ma plan, którego się trzymają. Do tematu tego coina przyłożyli się bardzo mocno nie w celach spekulacyjnych tylko ideowych. Dlatego też uważam, że warto w niego inwestować. Nawet porfel ma ilość funkcji, których inne alty mogą zazdrościć.
@Pepeo: CINNI
@thomasss: to co powiedziałem wcześniej nie oznacza, że nie ma wyjątków od reguły. Może to jest jeden z takich wyjątków. Jednak ja uważam, że nie ma szans, żebyśmy przesiadli się z bitka na inną lepszą sieć bo to jest open source wiec nic nie stoi na przeszkodzie żeby implementować te wszystkie extra features do Bitcoina. Oczywiste w dalekiej przyszłości nie teraz. Naiwnością jest liczyć, że coś pobije BTC.
@Pepeo: Co takiego StakeCOIN wprowadza aby się nim interesować? Absolutnie nic poza inną (znaną już od dawna) formą dystrybucji. Na navajo da się chociaż zarobić, na Twoim żałosnym CINNI można było jedynie stracić i to grube kwoty. Doskonale pamietam jak niecały rok temu ochoczo wszystkim wciskałeś że po roku CINNI przyniesie wszystkim miliony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@parsiuk: Jeżeli anon NAV będzie rzeczywiście w pełni anonimowy
@svider86: stakecoin to jakaś parodia, Cinni miał anonimowe wiadomości, faktury, chat i inne a ten gównocoin nie ma nic kompletnie, zero. Przecież tego nikt nie będzie używał bo po co ? Totalna porażka a ten dev to mówią, że ćpun jakiś. Nie potrafi kodować i nawet nie potrafił bez pomocy wypuścić coina. Podobno konto zostało sprzedane i to jest jakiś inny koleś.