Wpis z mikrobloga

@Veezen: raczej nie przechodzę gier bo nie przepadam, ale tutaj pewnie dotrwam do samego końca i będę miło wspominać.

a jakie jeszcze gry mają ciekawe?
na świetność portala składa się każda drobnostka w tej grze, więc może akurat ta mnie urzekła a inne nie będą miały tego czegoś

@Speeedy: Super jest. Naprawdę trzeba współpracować i wymyślać różne rzeczy. Polecam bardzo mocno. Ja już całego mam za sobą i zaczęłam singla bo mi mało a tu się okazuje, ze zabrakło, ze coop jest tylko dodatkiem do singla a nie odwrotnie :P
@parasolki: Na wstępie dodam, ze Portal jest w tym samym uniwersum co seria Half Life - sporo smaczków fabularnych, powiązan itp. Dobrą grą z ciekawą fabuła jest też To The Moon - to byla pierwsza tego typu produkcja w jaką zagralem i nie żałuje.

@Speeedy Kto nie gral w Portal 2 niech nie czyta spoilera

@parasolki: no właśnie, Half Life obowiązkowo. Warto zagrać w jedynke, gra jest troche stara, bo z 1998r ale jesli zagrasz sobie w Black Mesa która jest tym samym co Half Life 1 tyle ze na nowszym silniku i w dodatku stworzona została przez fanów, to też sie nie zawiedziesz - brakuje jednego etapu, ale mozna go zobaczyc w sieci