Wpis z mikrobloga

Pisz Pan więcej na tym tagu - wreszcie jakies rzeczowe informacje, a nie fusy :D


@alwayscool to prawda, teraz ten tag stał się bardzo ciekawy szczególnie Twój ostatni post, dzięki za zawsze świerze wieści, teraz nie muszę sam przekopywać się przez gąszcz informacji, wszystko mam tu w pigułce
  • Odpowiedz
@pawlo74: świeże*
Teraz taka filozoficzna myśl - ale by było fajnie, gdyby CryptoDouble pojawiło się za kilkanaście godzin i ogłosiło powrót po uporaniu się z DDoSami albo ogłosiło upadek, lecz zwróciło wszystkie BTC ostatnim inwestorom, a sami twórcy zostają z niczym lub jakiś tam % tylko sobie wzięli, czy cuś. Zaufanie w świecie BTC tak bardzo++++++ BitStamp, CryptoDouble... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z drugiej strony takie sytuacje
  • Odpowiedz
gdy wszyscy zaczynają wierzyć, że teraz każdy jest uczciwy.


@Widim: ja wierzę, że ludzie są rozsądnymi ludźmi ;) i nie wierzą w takie bzdury

Taka filozoficzna myśl - chciwość ludzka nie zna granic i to jest fakt. Zapewniam Cię, każdy ale to każdy nawet ja czy ktokolwiek inny zrobiłby tak samo gdy w grę wchodzi gruba kasa, zawsze znaleźlibyśmy usprawiedliwienie dla siebie, co najmniej kilka powodów dla swojego zachowania dlaczego musimy
  • Odpowiedz
@pawlo74: bzdury? Ja uważam, że spokojnie nadejdzie czas, kiedy przestaniemy walczyć między sobą chciwością i zawiścią, a przynajmniej większość globu. :)

Uważaj ze stwierdzeniami typu "to jest fakt". Jeśli to fakt, to pokaż mi dowód. ;]

Szczerze? Może uznasz to za puste słowa, ale ja bym tego nie zrobił. Wolałbym postawić jawną piramidę z jawnym % dla siebie od każdej transakcji (np. 0,0001 BTC lub też mniej) i niech działa dopóki
  • Odpowiedz
@Widim: jesteś idealistą a ja raczej realistą. Dowód na to że to fakt to cała historia ludzkości :) Ale ludzie najwyraźniej nie uczą się na blędach bo popełniają ciągle te same, sami mówimy "historia kołem się toczy" dlaczego tak jest ?

Dla mnie kryptowaluty to głównie walka z zepsutym systemem, rządami oraz ludźmi, którzy za nimi stoją.


właśnie rząd to tacy sami ludzie jak my i pewnie większość z nich w
  • Odpowiedz
@pawlo74: gdyby brać całą historię ludzkości pod uwagę, to można by było rzec, że nie powinniśmy nawet wynaleźć koła. W końcu kiedyś przez długie lata tego nie mieliśmy. Albo to, że dziś gwałty powinny być na porządku dziennym, a jednak dziś mówimy o tym, jak o największej zbrodni. Więc to żaden dowód w moim odczuciu na to, że chciwość jest nieograniczona i zawsze tak będzie.

Zgadzam się z tym, że otaczający
  • Odpowiedz
Może jak mi wyjdzie w życiu, to jeszcze Ci się kiedyś przypomnę w przyszłości


@Widim: życzę Ci oby wyszło. Jak będziesz bardzo chciał to na pewno wyjdzie. My w zasadzie myślimy podobnie ja zgadzam się z tym co napisałeś z tym, że musimy brać pod uwagę dobre i złe rzeczy, po prostu idą w parze. Dobrze by było wyeliminować zło całkowicie ale nie wiem czy to możliwe. Co już jest możliwe
  • Odpowiedz